Garth, , 35 років. З нами 7 років, остання активність 6 років тому

GarthДаг Теннейпл пояснив, чому не випускає сіквел The Neverhood

16 березня 2013 /  ,
Даг Теннейпл пояснив, чому не випускає сіквел The Neverhood

Нещодавно Даг Теннейпл (Doug TenNapel) — художник, відомий за такими іграми, як The Neverhood та Earthworm Jim (та кількома коміксами) — розповів у своєму твітері про те, що він зустрівся з Едом Скофілдом (Ed Schofield) та Майком Діетсом (Mike Dietz) для обговорення дизайну нової гри. А згодом уточнив, що гра буде новим пластиліновим квестом для PC та Mac.

Скофілд та Діетс зараз працюють на власній анімаційній студії під назвою Pencil Tests, що займається різноманітною анімацією для ігор та фільмів. Отже: команда, що працювала над пластиліновим квестом The Neverhood знову в зборі й збирається працювати над цілком новим пластиліновим квестом. Але чи не було б природнішим для цих художників та їх шанувальників, щоб вони створили сіквел культової The Neverhood? Можливо, але між ними та сіквелом стоїть глуха, незламна стіна, ім'я якій EA. Продовження →

Ретроспектива: The Neverhood

27 червня 2012 /  ,
Ретроспектива: The Neverhood

Доброго дня, шановні DigiFun'івці. Сьогодні я розпочну серію статей під загальною назвою «ретроспектива» (погляд в минуле), де спробую описати кращі ігри із свого та, сподіватимусь що із вашого, минулого. Може таким чином я знайду однодумців та людей, які виросли на тих же іграх що й я? Першою грою, яку я розгляну буде The Neverhood.

The Neverhood — квест, випущений DreamWorks Studios у 1996 році під керівництвом неперевершеного художника та аніматора Дага Теннепела (Doug TenNapel), відомого також за таким персонажем як Хробак Джим. Чим цей квест вирізнявся серед інших ігор, так це тим, що повністю був зліплений із пластиліну. Цілих три тонни пластиліну та рік роботи пішли на його створення.

Гра вийшла наприкінці ери квестів і навіть безліч позитивних рецензій не врятували її від комерційної поразки. Крім того її затьмарив вихід іншого квесту — Grim Fandango від Тіма Шафера. Тим не менше, це один з кращих, якщо не найкращий квест, який мені доводилось грати! Продовження →