, 33 роки. З нами 7 років, остання активність 6 років тому

sn1p3rHawken — не тільки безкоштовна гра, а й голівудський фільм

15 липня 2012 / Джерело: ign.com /  ,
Hawken — не тільки безкоштовна гра, а й голівудський фільм

Ви вже мабуть чули про безкоштовний мультиплеєрний меха-шутер Hawken, який вийде наприкінці цього року. Якщо ні — дивіться трейлер під катом. Це американський інді-проект, який розробляє команда з дев'яти чоловік під назвою Adhesive Games. Коли вони вперше опублікували відео своїх наробок, на них посипались пропозиції від інвесторів, один з яких вклав у розробку десять мільйонів доларів.

Сетінг гри — колонізована людьми далекого майбутнього планета Іллал, на якій боротьба корпорацій за ресурси перетворилась у повномасштабну війну. Цей фантастичний сюжет, як виявилось, буде поширено на інші виді медіа, при чому, фактично на усі відразу! Про це розповів директор та засновник Adhesive Games, Хан Ле (Khang Le):

«Hawken був початково задуманий як трансмедійний проект, а не просто гра. Ми створили цілий світ, в який пропонуємо гравцям поринути за допомогою коміксів, оповідань, фільму, аніме та серії короткометражок.»

Фільм продюсує DJ2 Entertainment та Bandito Brothers. Короткометражки ж створює Warner Premiere.

«Фільми краще пояснюють світ гри,» каже Хан Ле, «оскільки гра — це в основному просто роботи, що стріляють одне в одного, а історія в ній передається через оточення. Оточення містить крупиці сюжету, на яких будується гра. Спочатку зв'язок не дуже помітний, але якщо зіграти в гру, подивитись короткометражки та прочитати комікси, ви вливаєтесь у значно більший, живий та дихаючий світ, який ми створили.»

Дата релізу Hawken — 12 грудня 2012. Так, це 12.12.12. Коли вийде фільм та короткометражки ще не відомо. Дивитись трейлер гри та короткометражок →

Що таке Kickstarter?

24 червня 2012 /  ,
Що таке Kickstarter?

Доброго часу доби, шановні читачі ДіджіФан! Сьогодні я розповім вам що таке Kickstarter, звідки він взявся, для чого він потрібен і чому це все дуже важливо. Також я згадаю декілька ближчих до нас аналогів цього сайту, які можуть стати у пригоді нам з вами.

Kickstarter — це сайт, на якому кожен бажаючий може підтримати грошима незалежні творчі проекти. Під творчими проектами мається на увазі все від розробки комп'ютерної гри, зйомки кінофільму чи запису музичного альбому до розробки електронного ґаджета, пошиття модного одягу чи створення танцювального номеру. Тобто, якщо у автора є вміння та бажання зробити, для прикладу, круту комп'ютерну гру, він створює свою сторінку на Kickstarter, на якій розповідає про свій майбутній проект, а відвідувачі сайту вирішують чи хочуть вони цей проект підтримати і жертвують від одного до ста тисяч доларів, скільки не шкода, а додатковим стимулом пожертвувати трошки більше є різні дрібні бонуси від автора, на зразок афтографу, футболки чи подяки в самій грі, чи може, якщо ви пожертвуєте значну суму то ігрового персонажа назвуть вашим іменем. Такий спосіб фінансування проектів англійською називається „crowdfunding“ (crowd — натовп, funding — фінансування), тобто фінансування юрбою. Росіяни називають його „складчина“. Далі цікавіше →