, 49 років. З нами 8 років, остання активність 4 роки тому

rarSteam

2 грудня 2011 / 

Steam — сервіс цифрової дистрибуції компанії Valve, відомого розробника комп'ютерних ігор. Steam виконує функції служби активації, завантаження через інтернет, автоматичних оновлень і новин для ігор як самій Valve, так і сторонніх розробників за угодою з Valve.

Через Steam продаються всі ігри, випущені Valve, а також ігри сторонніх розробників і видавців, таких як Activision, Codemasters, Eidos Interactive, EA Games, Epic Games, GSC Game World, id Software, SEGA, THQ, Atari, Rockstar Games, UbiSoft, NCSoft і багатьох інших фірм, які оформили контракт на дистрибуцію.

В цій темі я пропоную обговорювати все що стосується Steam. Обговорити →

Відношення до книжної серії S.T.A.L.K.E.R.

25 липня 2011 / 

Зараз якось почало зявлятись багато книжок за мотивами деяких ігор або про їх всесвіт.Вприклад можна взяти книжну серію S.T.A.L.K.E.R. .В ціій книжній серії багато тупих ,нецікавих і просто брєдових історій ,а найбіш що бісить це коли книжки можуть розказувати історію світу по своєму і це дуже напрягає, хочеться якоїсь злагодженості.

Хоча мушу визнати прочитавши одну книгу зразу тяне до гри) Але це нагадує тупий спосіб накосити бабла на фанатах(

Звичайно трапляються цікаві історії но в мому випадку це 2 з 8 .А як ви відноситесь до книжної серії S.T.A.L.K.E.R. ? Обговорити →

Повернення Gothic?

5 травня 2011 / 
Повернення Gothic?

Розробники із студії Piranha Bytes розповіли, чому оцінки рольової гри Gothic 3 були далекі від очікуваних. Виявляється, видавництво JoWooD буквально змусило їх випустити сиру гру: «Якщо говорити коротко, проблема була в несумісності наших підходів до створення ігор. І вся наша робота накрилася мідним тазом, коли вони змусили нас випустити незавершену Gothic 3. Говорячи чесно, якщо б ми встигли закінчити гру в обіцяний термін, конфлікту б не сталося. Але так вже вийшло, що розробка зайняла у нас більше часу. Замість того щоб разом знайти вихід із ситуації, вони вирішили просто випустити те, що є. Після цього ми вирішили з ними розлучитися », - згадує один із засновників Piranha Bytes Майкл Ходж. Продовження →

Компанія JoWooD Entertainment визнала своє банкрутство.

26 квітня 2011 / Джерело: gothic-game.kz / 
Компанія JoWooD Entertainment визнала своє банкрутство.

Ще раз згадаємо деякі події. 10 січня 2011 компанія JoWooD Entertainment AG почала процедуру санації, точніше ця процедура була змушено розпочата без можливості самоврядування. Саме виконання запропонованого плану реорганізації обумовлювалося знаходженням будь-якого інвестора.

Однак, 21 квітня 2011 року, австрійська фірма-боржник була змушена визнати факт, що переговори з усіма інвесторами провалилися. Саме з цієї причини в той же день JoWooD Entertainment AG зробили заяву про повну відмову від плану по оздоровленню компанії. Продовження →

Valve цікавиться ремейком першої Half-Life

15 березня 2011 / Джерело: igromania.ru / 

Мільйони фанатів вже не перший рік намагаються домогтися від Valve Software хоч якоїсь інформації про майбутнє серії Half-Life. Розробники завзято ігнорують такі питання, зате завжди готові зазирнути в минуле Гордона Фрімена.

Днями глава Valve Гейб Ньювелл зазначив, що було б забавно випустити HD-ремейк самої першої частини Half-Life, що з'явилася в далекому 1998 році.При цьому Ньювелл вважає, що в гру можна було б включити безліч нових матеріалів, зробивши її ще більш різноманітною та цікавою, оскільки за минулі роки розробники неабияк вдосконалили свої навички як у програмуванні, так і в дизайні.

Втім, ймовірність появи HD-версії Half-Life не так вже велика. «Завжди цікаво розглядати подібні ідеї, але краще рухатися вперед, а не оглядатися назад», - вважає Гейб Ньювелл.Щоправда, не варто забувати, що в 2004 році Valve вже випускала ремейк Half-Life на графічному двигуні Source.

Як на мене ремейк можна зробити але нічого недобавляючи в гру .І то не зара, а десь через років 6-7. Обговорити →

Наша історія(форумна гра)

13 лютого 2011 / 

Правила:

- Кожен додає до наявних рядків свою пару слів (тільки одну пару слів!).

- Слова тільки літературні (ніякої нецензурщини і придуманих слів!), обов'язково логічно продовжуючі попередні рядки.

- Використовувати можна лише іменники, дієслова, прикметники, дієприкметники, дієприслівники. Займенники, прийменники використовувати заборонено.

- У свій пост копіюєте рядки з попереднього і додаєте свої приблизно в такому вигляді:

Пані удача

пройшла посміхаючись

нервово палячи

сигарети тютюнової

фабрики міста

Останній рядок - ваша пара слів.

Почнемо.Фраза для початку гри:

Прокинувся вранці Обговорити →

The Elder Scrolls 5: Skyrim (PC, PS3, Xbox 360)

8 лютого 2011 / Джерело: megashara.com / 
The Elder Scrolls 5: Skyrim (PC, PS3, Xbox 360)

У лютневому номері жруналу Game Informer, центральною темою в якому стала The Elder Scrolls 5: Skyrim (PC, PS3, Xbox 360) з'явилась нова інформація про гру. Відскановані 14 сторінок з GI гуляють по Мережі. Інформації досить багато, так що про все по порядку:

The Elder Scrolls 5: Skyrim стартує через 200 років після подій, що мали місце в Oblivion.Основна дія розвернеться на батьківщині НОРД — в північному регіоні Скайрім, який зараз охоплений полум'ям громадянської війни.

Продовження →

Ювілейний збірник стратегій від GSC Game World

16 грудня 2010 / 

Представляємо вашій увазі спеціальне видання, вихід якого запланований до 15-річчя компанії GSC Game World. До збірки увійшли вісім кращих історичних стратегій, випущених студією.

Всі представлені у виданні ігри - визнані бестселери, розповідають про найцікавіші періоди воєнної історії людства. Збірник стане прекрасним подарунком для дійсних цінителів жанру, а також для шанувальників студії GSC Game World.

Продовження →

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 (2008) Ukr

13 грудня 2010 / 

Американська столиця розваг стала новою мішенню для контрабандистів. Терористична гідра довго ховала свої голови за блискучими вивісками барів і казино Лас-Вегаса, і тепер готова завдати удару. Саме Місто Гріхів стане першою жертвою небувалої хвилі диверсій, яка назавжди змінить зовнішність сучасного світу. Коли час для запобігання катастрофи вже на межі, і рахунок йде на хвилини, за справу беруться оперативники Rainbow Six. Перед елітним спецпідрозділом стоїть практично нездійсненне завдання - врятувати багатомільйонне місто від повного знищення. Продовження →