Зіграйте в Starseed Pilgrim!

Зіграйте в Starseed Pilgrim!

 / 21 квітня 2013 / 

Дуже раджу всім без вийнятку зіграти у Starseed Pilgrim. Це гра, яка на перший погляд здається беззмістовним набором квадратиків без жодних інструкцій та пояснень, а вже за п'ятнадцять-двадцять хвилин геймплею перетворюється на захоплюючу ігрову систему, яку важко порівняти з будь-чим існуючим.

Одна з головних ідей цієї гри це те, що вона не вчить вас і не вказує що робити. Керування — стрілки та пробіл, все інше — виясни сам. При чому, система гри є достатньо простою, аби швидко у ній розібратись і достатньо складною, аби відчути задовлення, коли розумієш, що робити далі.

Про цю гру я колись дізнався із твітера Джонатана Блоу (розробник Braid та The Witness), але зіграв тільки тепер, коли вона вийшла на Steam (коштує $4). Блоу відомий своєю любов'ю до простих, але глибоких геймплейних систем, а цією грою він захопився не на жарт — хвалив її в мережі при кожній нагоді. Тому цікаво було глянути, що ж він у ній знайшов.

Суть гри переказувати не буду. По-перше, це складно зробити, а, по-друге, це зіпсує вам задоволення від самостійного проходження. Спробую лише відбити неохоту грати, спростувавши упередження, яке можуть викликати скріншоти та трейлер. По них може видатись, ніби ця гра — складний пазл. Насправді це не так: розібратись у ній зовсім не складно, а головоломок тут немає. Є лише дуже хороший, якщо не сказати «геніальний», геймплей.

Також є приємне звукове оформлення і ненав'язливий фоновий сюжет. Гра відчувається цілісною і завершеною. Одним словом, повинна вам сподобатись.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!