Даг Теннейпл пояснив, чому не випускає сіквел The Neverhood

Даг Теннейпл пояснив, чому не випускає сіквел The Neverhood

 / 16 березня 2013 /  ,

Нещодавно Даг Теннейпл (Doug TenNapel) — художник, відомий за такими іграми, як The Neverhood та Earthworm Jim (та кількома коміксами) — розповів у своєму твітері про те, що він зустрівся з Едом Скофілдом (Ed Schofield) та Майком Діетсом (Mike Dietz) для обговорення дизайну нової гри. А згодом уточнив, що гра буде новим пластиліновим квестом для PC та Mac.

Скофілд та Діетс зараз працюють на власній анімаційній студії під назвою Pencil Tests, що займається різноманітною анімацією для ігор та фільмів. Отже: команда, що працювала над пластиліновим квестом The Neverhood знову в зборі й збирається працювати над цілком новим пластиліновим квестом. Але чи не було б природнішим для цих художників та їх шанувальників, щоб вони створили сіквел культової The Neverhood? Можливо, але між ними та сіквелом стоїть глуха, незламна стіна, ім'я якій EA.

Справа в тому, що коли художники та сценаристи створюють ігровий світ та персонажів, вони віддають їх компанії, на яку працюють. Точніше, продають їх компанії, на яку працюють, щоб мати змогу зробити повномасштабну гру.

Права на персонажів та світ The Neverhood належали DreamWorks Studios, яку згодом купила сумнозвісна EA. Як виявилось, сам Теннейпл абсолютно не проти зробити продовження цієї гри, але для EA така угода не становить особливої цінності. Він стверджує, що компанії не вигідно затрачати час і кошти навіть на те, щоб юридичний відділ EA просто подумав над можливістю такої угоди і оцінив її плюси та мінуси, адже не відомо чи прибуток від сіквела The Neverhood зможе перекрити затрати на роботу самих юристів, не те щоб принести якусь вигоду всій компанії.

Тому фанатам гри, з ймовірністю в 99%, не доведеться побачити продовження The Neverhood і саме тому Даг Теннейпл планує зробити щось повністю нове, оригінальне та незалежне від великих компаній, залишаючи творчий контроль за собою. Він навіть зустрівся з Браяном Фарго, щоб отримати від нього деякі поради на рахунок фінансування спільнокоштом та незалежної розробки, адже Браян успішно зібрав кошти на сіквели Wasteland та Torment.

За словами Теннейпла, йому та його колегам буде значно цікавіше робити цілком новий проект, а фінансувати його буде простіше, оскільки зараз у них є величезний досвід роботи з пластиліновою анімацією і взагалі — зараз чудовий час, щоб бути незалежним розробником.

Все, що наразі відомо про гру — це імена трьох вищеназваних художників та аніматорів, те, що вона буде повністю новим, пластиліновим квестом в звичному стилі Дага Теннейпла і те, що музику писатиме той самий Террі Тейлор (Terry Taylor). Враховуючи те, що зв'язок з фанами гри ведеться через сторінку The Neverhood на фейсбуку, я б радив всім підписатись на неї і чекати новин. До речі, там зараз питають, що б ви хотіли бачити у новій грі.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!