Про Assassin's Creed 4, Kotaku та як працюють чутки

Про Assassin's Creed 4, Kotaku та як працюють чутки

 / 1 березня 2013 / 

Нещодавно в інтернеті з'явились плакати Assassin's Creed з піратами, а потім Ubisoft офіційно підтвердили, що наступна гра серії дійсно буде про піратів і більше про неї розкажуть вже 4 березня. Що мене тоді здивувало, так це те, що до чутки, яка особливо не відрізнялась від чуток про Assassin's Creed в Китаї чи Assassin's Creed в Бразилії, ставились чомусь значно серйозніше.

Як виявилось із статті на Kotaku, їх журналісти знали про гру ще з понеділка (25 лютого) і навіть бачили її геймплей за закритими дверима й під підпискою про мовчання протягом тижня. Тобто, коли у вівторок їм прислали фотографії цих плакатів, вони заздалегідь знали, що вони не підробні, але не знали як на них реагувати і чи публікувати їх на сайті. Врешті вони вирішили, що їх обов'язком буде опублікувати чутки, але зробити вигляд, що вони нічого не знають. Можна припустити що Kotaku не єдині були посвячені в плани Ubisoft і саме тому всі чутки про гру звучали так, ніби офіційний анонс вже відбувся — не всім вдалось написати про це з позиції непосвяченого спостерігача.

Я раніше не задумувався, що може бути й так. Вийшов трошки пізнавальний урок ігрової журналістики.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!