Чому Джонатан Блоу так полюбив PS4

Чому Джонатан Блоу так полюбив PS4

 / 22 лютого 2013 / Джерело: polygon.com / 

На недавній презентації PlayStation 4 розробник гри The Witness — Джонатан Блоу, відомий також за Braid — оголосив, що його нова гра буде тимчасовим ексклюзивом на платформі Sony. Один з журналістів Kotaku поцікавився у нього, чому він зробив саме такий вибір.

«Люди спекулюють, що Sony заплатили мені за ексклюзивність, або ж, що ми вимушені були зробити це для фінансування розробки The Witness. Насправді ж гроші не були замішані взагалі,» — відповідає Блоу.

Справа у тому, що в силу невеликого числа розробників у команді, випустити гру одночасно на всі приставки вони не можуть і тому вирішили зосередитись на одній з них, вибираючи між майбутніми приставками Sony та Microsoft.

«В Sony знайшлись люди, яким дійсно сподобалась наша гра і вони підтримували з нами контакт відносно неї, тож ми, звичайно, почали відвідувати їхні події для розробників PS4, придбали dev kit і почали з ним вправлятись. Я не маю дружніх стосунків з людьми з Microsoft і не був посвячений у плани щодо їх консолі, окрім того, нашій команді більше подобаються технічні характеристики PS4, аніж характеристики Durango, що витекли в онлайн.»

Також Блоу розповів, що угода з Sony стосується лише тичасової ексклюзивності і лише серед консолей. Цілком можливо, що The Witness вийде одночасно на PS4, PC та iPhone, якщо команда встигне завершити розробку гри для усіх цих платформ до дати релізу.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!