По грі Hitman знімуть ще один фільм

По грі Hitman знімуть ще один фільм

 / 6 лютого 2013 / Джерело: destructoid.com / 

По-моєму голівуд збирається ще раз зґвалтувати Агента 47. 20th Century Fox розповіли, що знімають новий фільм по ігровому франчайзу Hitman, з новими акторами і всім решта. Звичайно, що вони хочуть якомога далі відсторонитись від ганебного фільму з Тімоті Оліфантом, одного погляду на постер якого достстньо, щоб не дивитись кіно.

Нова стрічка носитиме назву Agent 47, а головну роль у ній зіграє Пол Уокер із «Форсажу», добродушне лице якого точно додасть шарму мовчазному вбивці, чи не так?

Звичайно, рано судити про фільм, не знаючи про нього майже нічого — наразі відомий лише головний актор, імена продсерів (Чак Ґордон, Алекс Янг, Адреан Аскеріа та Деніел Алтер), режисера (Алекзендер Бах) та те, що зйомки відбуватимуться літом 2013 в Берліні та Сингапурі — але й причин довіряти кіношникам мало, особливо якщо врахувати, що деякі з перелічених осіб причетні до фільму Hitman.

І взагалі, наразі найкращий фільм про Хітмена це Механік зі Стейтемом. Шкода тільки, що він не про Хітмена.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

MichaelChips | 6 років тому | #

Та ну, Механик был посредственный… Фильм по Хитмену должен быть на голову выше.

andrii | 6 років тому | #

Може й посередній, але в сто раз краще ха Хітмена (я про фільм 2007).

Якщо новий фільм вийде краще, то я буду тільки радий, але зараз я їм не вірю. Це ті самі люди!