Ґейб Ньюел та Дж. Дж. Абрамс натякнули на спільний проект

Ґейб Ньюел та Дж. Дж. Абрамс натякнули на спільний проект

 / 6 лютого 2013 / Джерело: live.polygon.com /  ,

Цьогорічна конференція D.I.C.E. розпочалась із досить цікавого виступу двох відомих особистостей. Дж. Дж. Абрамс — відомий сценарист і режисер — та Ґейб Ньюел — засновник Valve — відтворили на сцені своєрідну суперечку, в якій намагались показати переваги та недоліки своїх галузей.

Абрамс аргументував, що фільми довзволяють краще і наглядніше розповісти історію, а Ньюел пояснював, що ігри дають гравцю вибір і можливість власноручно впливати на віртуальний світ. Всі аргументи були підтверджені відеороликами з фільмів та ігор.

Під кінець Ньюел пояснив, що даний виступ є певним підсумком дискусій, які відбувались між ними двома раніше. Окрім того він сказав, що вони вирішили піти далі дискусій і думають над фільмом по Half Life чи Portal, або ж над спільною розробкою гри.

Це був лише натяк, а не анонс, але тепер всі заінтриговані і журналісти обов'язково спробують розвідати більше.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Polygon запитали Абрамса особисто і він сказав, що вони дійсно збираються знімати фільми по Half Life та Portal. Круто!

andrii | 6 років тому | #

Крім того він трошки розповів про гру. Каже, що це зовсім новий франчайз, не пов'язаний з Valve та його фільмами, але більше нічогоне каже.