SteamBox? Piston!

SteamBox? Piston!

 / 8 січня 2013 / Джерело: polygon.com / 

В рамках цьогорічної виставки електроніки CES компанія Xi3 продемонструвала розроблений нею невеликий кубічний комп'ютер, створення якого фінансувала сама Valve. Ця коробочка спеціально розроблена для запуску Steam та його повноекранного режиму і коштуватиме в районі тисячі доларів за штуку. В коробочку помістили чотирьох'ядерний процесор на 3,2 гігагерца, відеокарту ATi HD 7660G, 8 гігабайт оперативки DDR3 та терабайтний швидкісний SSD. Точна ціна, як і остаточні характеристики наразі невідомі.

Багато хто відразу вирішив, що це і є так-званий SteamBox, але скорше за все, це всього-навсього один із фінансованих Valve ігрових комп'ютерів. Вже раніше Гейб Ньювел натякав, що конкурувати з приставками будуть безліч рішень на базі PC від різних компаній і, схоже, що Valve прикладає для цього зусилля. І навряд народна назва SteamBox взагалі колись буде використана.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Ух-ти! А ти правий!

Даг Ломбарді із Valve підтвердив твою теорію про те, що це не єдиний SteamBox, а один із багатьох прототипів. Дивно, що більшість журналістів подумали протилежне і навіть не припустили, що може бути отак.

andrii | 6 років тому | #

Навіть на стенді Valve на виставці CES можна побачити ще декілька різних комп'ютерів окрім того ж прототипа Piston: фото.

Destructoid вже написав, що Valve зацікавлений у великому асортименті таких комп'ютерів, лиш би їх якість була хорошою.

За Valve залишається інше важливе завдання: запезпечити впродовж року побільше ігор на Linux із повною підтримкою геймпадів. Ато пошук таких ігор в Steam наразі видає лиш дві штуки. І то не найкращі.

andrii | 6 років тому | #

От. А тепер вони сказали, що наразі в них нема планів випускати щось в цьому році. Зате кажуть, що сторонні фірми точно випустять кілька ігрових комп'ютерів, оптимізованих під Steam Big Picture.

А ще, каже, що не обов'язково їх бокс буде на лінуксі.