Гільєрмо дель Торо не полишає надії випустити гру

Гільєрмо дель Торо не полишає надії випустити гру

 / 7 січня 2013 / Джерело: polygon.com / 

Гільєрмо дель Торо — великий поціновувач відеоігор. Настільки великий, що вставив голос GLaDOS у своє кіно Pacific Rim. В 2010 цей славетний режисер підписав із THQ контракт на трилогію ігор під назвою InSane, але минулого літа ця компанія відмовилась продовжувати над нею роботу.

І ось недавно стало відомо, що дель Торо вже веде переговори із іншою «дуже великою» компанією, назву якої він наразі не розголошує. Про це він розповів газеті Toronto Sun, пояснюючи, що гра інадалі залишається актуальною навіть попри те, що в кількох недавніх іграх вже були використані деякі прийоми, на які розраховував дель Торо — він просто замінить їх на нові, а суть гри залишиться незмінною — глибокий погляд на мораль та реальність.

Що ж, сподіваємось, режисеру таки вдастся зробити те, що він так розхвалив два роки тому.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

smurosia | 6 років тому | #

Використовувати голос GLaDOS якось тупо, як на мене. Це фішка окремого персонажа зі своєю окремою історією. Який сенс використовувати голос Ґладос, при тому не використовуючи її характеру та суті. Це як використати образ снайпера з Тім Фортрес, але поставити його продавцем в пекарні.