Допомога сайту

 / 6 січня 2013 / 

Всім привіт! Якщо вам подобається цей сайт і те, що ми робимо, у вас є нагода нам допомогти.

Якщо ви блогер чи журналіст і розбираєтесь в іграх, ми з радістю опублікуємо ваші цікаві, детальні та грамотні статті на тему відеоігор. Це можуть бути ваші роздуми про якусь з ігор чи всі ігри в цілому, огляд гри чи якісний переклад цікавої іншомовної статті українською, одним словом, будь-що, що збагатить українську культуру хорошим висвітленням якоїсь частинки безмежного всесвіту відеоігор. Надсилайте свої статті на editor@digifun.info.

Якщо ви блогер чи журналіст і не розбираєтесь в іграх, ми завжди раді, коли існування нашого сайту висвітлюють на інших ресурсах. Напишіть про нас! Кожне посилання на наш сайт сильно нам допомагає, кожна стаття про DigiFun допомагає новим людям знайти цей сайт і запевнює нас у потрібності нашої справи.

Якщо ви небайдужий користувач, ви також можете дуже нам допомогти. Підписуйтесь на нас у Facebook, Twitter, ЖЖ чи просто по RSS — як вам зручніше. Лайкайте, діліться та поширюйте наші матеріали в соціальних мережах та розповідайте про них друзям. Кожен окремий лайк, твіт, фолоу чи шер багато для нас значить.


Словом, ваша участь дуже потрібна цьому сайту!

В коментарях можна залишати пропозиці про інші варіанти допомоги. Гроші не пропонувати — від них одні біди! :)

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!