Приставка OUYA матеріалізувалась

Приставка OUYA матеріалізувалась

 / 30 листопада 2012 / Джерело: kickstarter.com / 

Я вже писав про те, як команда спеціалістів по залізу вирішила зібрати гроші геймерів та створити на них мініатюрного конкурента сучасним ігровим приставкам на відкритій ОС Android. І назвали це чудо OUYA («Уйя!»).

Так ось, пройшло вже майже п'ять місяців із дня, коли проект був оголошений і вже з'явились на світ перші прототипи цієї приставки (на фото). Розробники, що планують випускати ігри на OUYA вже наприкінці року отримають власні робочі прототипи, які можна придбати на офіційному сайті платформи. Це досить дорого, адже перші пристрої робляться дуже маленькими партіями.

В той же час, усім розробникам стане доступним безкоштовне середовище розробки ODK (OUYA Development Kit), тож навіть не тратячи ні копійки кожен зможе спробувати випустити свою гру для приставки, а заодно й отримати допомогу технічної підтримки та форуму.

Серійний випуск та продаж OUYA планується на початок 2013 року. Приставка з одним геймпадом коштуватиме $99, додатковий геймпад ще $30, а за доставку із Америки доплатити доведеться зайвих $20. Не так вже й багато виходить. Тепер головне, щоб розробники з іграми не підкачали.

Слід нагадати, що одним із правил OUYA є те, що всі ігри на платформі повинні бути частково чи повністю безкоштовними, аби кожен гравець міг оцінити гру до покупки.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

CaptainIndie | 6 років тому | #

Покладаю великі надії на цю коробочку і думаю над покупкою :)

andrii | 6 років тому | #

Я все думаю, що купив би, якби мав телевізор. :)