DigiFun два роки

DigiFun два роки

 / 30 листопада 2012 / 

Сьогодні сайту DigiFun виповнилось два роки. У цей день два роки тому на сайті з'явився перший пост. З того часу сайт активно поповнюється новими статтями, блогозаписами та коментарями.

Як і раніше, я намагаюсь робити акцент не на кількості, а на якості матеріалів, перекладаю й пишу обширні та, сподіваюсь, цікаві статті й намагаюсь якомога менше розбавляти їх короткими новинками та замітками.

Мета цього ресурсу залишається незмінною: забезпечити україномовну аудиторію якісною інформацією про сучасний стан ігрової галузі, адже вона росте і розвивається з неймовірною швидкістю і приносить найрізноманітніші, деколи зовсім несподівані, плоди.

Крім того, закликаю усіх, хто хоче приєднатись до мене у цій справі заводити на DigiFun власні блоги. А тих, кого цікавлять актуальні матеріали про відеоігри прошу підписуватись на наш RSS, Facebook, Twitter чи ЖЖ, реєструватись і залишати свої коментарі під матеріалами сайту.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!