Що робить THQ Montreal під керівництвом Патріса Десіле

Що робить THQ Montreal під керівництвом Патріса Десіле

 / 23 вересня 2012 / Джерело: shogungamer.com /  ,

Пишучи статтю про факти та домисли в Assassin's Creed я в черговий раз згадав про творця цього франчайзу Патріса Десіле. Справа в тому, що він покинув Ubisoft Montreal посеред розробки Assassin's Creed: Brotherhood і через певний час перейшов на роботу в новостворений підрозділ THQ Montreal (переїжджати йому не довелось). І от досі не ясно що він там робить.

Але відомо декілька фактів. Один із них це те, що на THQ Montreal зараз, можливо, висить доля всієї THQ, в якої справи йдуть не кращим чином і проект, над яким працює монреальська студія може врятувати компанію або ж потопити її. Другий факт це те, що серед відкритих студією вакансій є оголошення про пошук ігрового дизайнера із досвідом роботи з Unreal Engine та вмінням реалізувати рукопашні бойові системи. Ця вакансія не розповідає про сюжет гри, але принаймні натякає, що Десіле працює із вже знайомим йому жанром.

Чому мене так цікавить наступний проект Патріса Десіле? А тому, що подивіться на його фейсбук! Ні слова про ігри — він пише тільки про канадську політику (там зараз напружена ситуація в Квебеку). Він цікавиться реальними подіями. В іграх Assassin's Creed він вплів сюжет у реальні історичні події. Гра робить історію і політику цікавою та актуальною для гравців, Десіле ділиться власним тракуванням історичних подій розставляючи реальних історичних постатей по різні сторони барикад. Видно, що він робить ігри не лише для того, щоб розважити публіку, але й для висловлення власної думки стосовно історії та політики, які йому цікаві. Хоча я можу помилятись і його наступна гра буде більше схожою на Prince of Persia, але в мене враження, що він пішов із Ubisoft щоб реалізувати задум, кращий за набридлий йому Assassin's Creed.

Після знайомства з Assassin's Creed цей франчайз в моєму рейтингу обігнав колись улюблений Half-Life. Але після того як Десіле пішов з Ubisoft, Assassin's Creed зіпсувався, його загальний сюжет став розвалюватись і я не дуже вірю що його врятує Assassin's Creed 3 (хоча зіграю обов'язково). Те, що Десіле робить зараз може стати моєю наступною улюбленою грою і саме тому я цікавлюсь цим. Ну а як не вийде то не вийде. Кажуть, за кілька місяців буде якась інформація. Буду чекати і обов'язково про це напишу.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

sn1p3r | 6 років тому | #

Точно, Асасіни чим дальше тим гірше пішли. Не тільки по геймплею, сюжет теж все більше віддаляється від реальності і правдоподібності. Тепер ясно чому.

Не було там ше новин з THQ?

andrii | 6 років тому | #

Ніби немає. Як тільки побачу то напишу.

andrii | 6 років тому | #

Із останніх новин стало відомо, що монреальська студія працює над проектом з назвою 1666, яку раніше компанія зареєструвала. 1666 це рік великої лондонської пожежі. Більше нічого не відомо.