Ювілейний збірник стратегій від GSC Game World

 / 16 грудня 2010 / 

Представляємо вашій увазі спеціальне видання, вихід якого запланований до 15-річчя компанії GSC Game World. До збірки увійшли вісім кращих історичних стратегій, випущених студією.

Всі представлені у виданні ігри - визнані бестселери, розповідають про найцікавіші періоди воєнної історії людства. Збірник стане прекрасним подарунком для дійсних цінителів жанру, а також для шанувальників студії GSC Game World.

"Олександр" - унікальна можливість виступити в ролі одного з великих полководців Стародавнього світу і взяти участь в епічних битвах.

"Завоювання Америки" - гравці відправляться за океан, щоб підкорити новий чудовий світ і заволодіти його незліченними багатствами.

"Завоювання Америки: У пошуках Ельдорадо" - продовження гри про освоєння Нового Світу. У ній знайшли відображення практично всі значущі події тієї славної епохи - епохи відкриттів і завоювань.

"Козаки: Європейські війни" - гра присвячена ключовим подіям XVII-XVIII століть.Шанувальники стратегій отримують можливість очолити армію однієї з шістнадцяти країн і вступити в захоплюючу боротьбу за переділ Європи. Основні цілі - формування економіки, розвиток науки, захоплення нових земель і захист кордонів від ворога.

"Козаки: Мистецтво війни" - продовжує тему великих битв XVII-XVIII століть і додає п'ять нових кампаній, дві нації, декілька юнітов і багато іншого.

"Козаки: Знову війна" - продовження стратегії "Козаки: Європейські війни" вводить в гру нові нації, юніти та будівлі, додає сотню місій і багато користувачів режими.

"Козаки II: Наполеонівські війни" відправляють гравця в героїчний XIX століття, даючи можливість взяти на себе роль полководця і взяти участь у великомасштабних історичних битвах за панування над Європою.

"Козаки II: Битва за Європу" - у додатку до гри "Козаки II: Наполеонівські війни" представлені нові нації, а також реалізована можливість брати участь в багатокористувацьких боях як по локальній мережі і по Інтернету.

У продаж збірка надійде починаючи з 17-го грудня 2010 і буде випущений в jewel-і DVD-упаковках.

Джерело: http://gsc-fan.com/

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Мене одного дня пробило на козаки але на вінду xp sp3 нейде але ще була проблема і за відеокарти (хоча є патч але всеодно незапустилась).Можливо в цій збірці зроблять на всі віндовс.