Перший скріншот Wasteland 2

Перший скріншот Wasteland 2

 / 20 липня 2012 / 

Пам'ятаєте Браяна Фарго — творця світу Fallout — та його проект на кікстартері, у яйому він збирав гроші на фінансування сіквелу до гри Wasteland, яка вишла раніше Fallout і тому вважається засновником пост-апокаліптичного жанру?

Так ось, після того, як достатню суму було зібрано, команда приступила до роботи. При чому, в такому темпі, що вже демонструє нам перший ранній скріншот прототипу гри, відтвореного на рушії Unity, на якому і буде працювати сама гра. Нас попереджають, що гра ще далека від завершення, тож на скріншоті бракує деталізації, партикл-ефектів та пост-процесингу, але з нього ми можемо приблизно судити про вигляд та стиль майбутньої гри.

Браян також запевняє, що у грі багато локацій, які сильно відрізняються від показаної, а кут, під яким поставлена камера, у грі можна буде міняти.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Не знаю, по цьому скріншоту нічого особливо не скажеш, він надто ранній. Можна тільки сказати, що фінальна гра буде виглядати точно набагато краще, а це не погано.