Steam буде продавати програмне забезпечення?

Steam буде продавати програмне забезпечення?

 / 17 липня 2012 / Джерело: engadget.com /  ,

Ми знаємо Steam, як найпопулярніший у світі сервіс продажу та цифрового розповсюдження ігор, на якому, доречі, просто зараз відбувається грандіозний літній розпродаж, але, несподівано для всіх, виявилось, що автори цього сервісу, компанія Valve, мають намір продавати у ньому й програмне забезпечення.

Це стало відомо через нещодавнє оновлення Android-застосунку Steam — у ньому, в додачу до існуючих ігрових жанрів, з'явились нові: редагування фото, бухгалтерія та інші. І хоча ці категорії наразі порожні, скорше всього у Valve думають над впровадженням у продаж програм. Steam вже продає поодинокі, пов'язані з іграми фільми та книжки, але програми це зовсім нова сфера для цього сервісу.

Мені цей крок здається трохи дивним. Я б не хотів запускати Steam кожного разу як хочу запустити редактор зображень. Для ігор ця система працює бездоганно — трейлери, ачівменти, спілкування з друзями прямо з гри. Важко уявити, які переваги вони зможуть запропонувати покупцям програм, щоб переконати їх купувати саме на Steam.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!