По Deus Ex теж знімуть кіно

По Deus Ex теж знімуть кіно

 / 10 липня 2012 / Джерело: destructoid.com /  ,

Ще одна новина про екранізацію комп'ютерних ігор. Голівудські режисери, в яких немає власних ідей, вкотре звертаються за ними до більш креативної медіа — відеоігор.

Американська кінокомпанія CBS Films придбала права на випуск фільму по франчайзу Deus Ex. Судячи по всьому вони збираються тісно співпрацювати з Eidos Montreal, щоб сильно не налажати, але це не додає мені жодної впевненості у тому, що вони таки не налажають.

Одним із фактів, який мене насторожує є те, що серед продюсерів майбутньої стрічки є Едріан Аскеріа (Adrian Askarieh) який продюсував горезвісну кіноадаптацію Hitman, яка розбила серця усім, хто грав у першу гру цієї серії. Крім того він працює над її сіквелом (!), а заодно і над фільмом по Kane & Lynch.

Одним словом, подивимось що з цього вийде, але боюсь, що нічого хорошого.

Єдина надія на хороший фільм по грі зараз тільки на Ubisoft та їх Assassin's Creed, але якщо і в них не вийде хорошої кіноадаптації гри то вже більше ні в кого не вийде.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

А я все ніяк у гру не зіграю. Купив на Steam, а вона, виявилось, безбожно гальмує на мому залізі.

А на рахунок фільму, я взагалі не довіряю голівуду в плані екранізації ігор. Варто б їм припинити це заняття.

rar | 6 років тому | #

Гра погано оптимізована=\

andrii | 6 років тому | #

Ну от мабуть через це я тільки і побачив першу її хвилину, а далі виключив. Навіть якщо всі налаштування виставити на мінімум гальмує точно так само. Шкода. Всетаки кажуть, що хороша гра.