Більше інді-ігор на Steam завдяки Greenlight

Більше інді-ігор на Steam завдяки Greenlight

 / 9 липня 2012 / Джерело: pcgamer.com /  , ,

Вам здавалось, що на Steam надто мало інді-ігор? Тоді це новина для вас! Valve офыцыйно оголосили про створення проекту Steam Greenlight, який поповнить платформу новими інді-іграми.

Працюватиме це наступним чином: інді-розробники зможуть подавати свої ігри на розгляд спільноти, інді-ігри з найвищим рейтингом ставатимуть доступними на платформі Steam.

Valve розповів про цей сервіс на закритій конференції для інді-розробників у Лондоні. Очікується, що скоро запрацює офіційний сайт сервісу. Також чекаємо більше новин на цю тему.

Цей сервіс має потенціал стати хорошою сходинкою у розвитку для незалежних розробників. Глянем як воно вийде.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

Теоретично там можуть бути не тільки інді-ігри. Але з крупними розробниками Valve мабуть і без того нормально співпрацює.

eGeek | 6 років тому | #

Угу. Це досить важлива подія для розробників. У них тепер з'явиться більше шансів нормально заробити на хороших іграх. Steamдуже хороша платформа з широкою аудиторією і попасти туди - гарантовани прибуток, а якщо попасти туди із дійсно хорошою грою то можна вже купувати будинок на ті гроші.

Ну але це для розробників. А для нас, геймерів, це означає більше хороших ігор на Steam!

spaceman | 6 років тому | #

Прікольно. Галузь розвивається семимильними кроками!