Майкл Фасбендер зніметься в фільмі по Assassin's Creed

Майкл Фасбендер зніметься в фільмі по Assassin's Creed

 / 9 липня 2012 / Джерело: collider.com /  ,

Останнім фактом щодо фільму по Assassin's Creed була звістка про те, що Ubisoft підписала угоду з Sony Pictures, але в даній угоді сильно обмежила творчу свободу останньої. Експерти стверджували, що через надмірний контроль зі сторони Ubisoft стрічка ніколи не потрапить в продакшн. І вона досі не потрапила. Але нещодавно стало відомо, що відомий актор Майкл Фасбендер (Michael Fassbender) стане її головним героєм і одним із її продюсерів.

Ubisoft шукає обхідних шляхів у фінансуванні фільму, щоб мати можливість не йти на компроміси у його виконанні і зняти фільм гідний франчайзу Assassin's Creed, тому проект розвивається досить повільно. Крім того, ми ще нічого не знаємо про сценарій фільму. Чи йтиметься у ньому про одну із трьох основних ігор серії, чи буде зображена зовсім окрема історія в іншому часовому періоді? Залишається тільки гадати.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

О! Досить круто! Давно новин про фільм не було. Сподіваюсь у них все вийде.

CaptainIndie | 6 років тому | #

Те, що вони шукають незалежного фінансування, а не танцюють під дудку Соні це дуже хороший знак. Всюди пишуть що після фільму Prince of Persia вони зрозуміли свою помилку і здається, що повторювати її вони не збираються. Молодці!

andrii | 6 років тому | #

Ага, це мабуть єдиний фільм по грі, який ще має шанси вийти більш-менш достойним.