Чутки про запізнення PC-версії Assassin's Creed 3

Чутки про запізнення PC-версії Assassin's Creed 3

 / 23 червня 2012 /  ,

Зараз всі сайти перепощують один в одного новину, що випуск Assassin's Creed 3 на ПК відкладається з 30 жовтня на 23 листопада, тобто більше, ніж на три тижні після консольної версії. Ця інформація взята із якогось рекламного плакату, опублікованого чеським сайтом Eurogamer.cz.

Ubisoft не підтвердили і не заперечили цю дату, а відповіли лише, що офіційно вони нічого подібного не заявляли, а отже, поки що до чутки варто ставитись як до чутки. Хоча все таки — це в традиціях Ubisoft, випускати PC-версію пізніше консольної. Декілька попередніх AC вони випускали точно так само, а значить багато шансів, що вони цю витівку повторять.

Я вже починаю задаватись питанням: чому вони це роблять? Це боротьба з піратством? Може, вони узгоджують цю дату з мережами магазинів? А може, гра виглядає гірше на комп'ютері, і вони хочуть отримати побільше позитивних оглядів перед релізом? Хто як думає?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 6 років тому | #

А я сподівався що вони нарешті вийдуть одночасно. Доречі, досі подіваюсь.

Garth | 6 років тому | #

І не надоїло вам? Ви думаєте в цій грі хоч щось зміниться з попередніх?