Все більше хороших ігор виходить на PC

Все більше хороших ігор виходить на PC

 / 16 лютого 2012 /  , , ,

Приємно мати можливість пограти на PC в успішні приставочні ігри. Наприкінці минулого року комп'ютерщиків потішили детективом L.A. Noire, портувавши його на PC через п'ять місяців з часу його випуску на приставки.

Культова компанія Double Fine цього хелловіну портувала на PC свою мультяшну RPG-шку Costume Quest, а вже найближчим часом портує свій квест про матрьошок Stacking. Також скоро на PC вийде Rayman Origins від Ubisoft.

Сьогодні ж на Steam з'явився колишній Xbox-ексклюзив від Remedy Entertainment — Alan Wake. Коштує всього 18 доларів, що зрозуміло, оскільки гру портували для персонального комп'ютера аж через два роки після її основного релізу. Тим не менше, графічно гра виглядатиме краще на PC чим на приставці.

Я, звичайно, не сподіваюсь, що колись буду мати змогу зіграти на PC у такі ігри як God of War, Uncharted чи Heavy Rain, але хотілось би, щоб тенденція збереглась і в руки (нечесної та піратської) PC-аудиторії потрапляло більше інтерактивних шедеврів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #

Я навіть купив Alan Wake,а от Heavy Rain ми ніколи непобачим на ПК.Соні ніколи ніякі ігри не портувала=\

andrii | 7 років тому | #

Скорше всього. Наскільки я розумію, портувати з Xbox під Windows просто, оскільки обидві вони від Microsoft і використовують схожу технологію. А от PlayStation використовує специфічне апаратне забеспечення, яке певною мірою відрізняється від комп'ютерів.

Хоча я точно не розбирався oо там до чого.

rar | 7 років тому | #