Ух ти! Stacking вийде на PC

Ух ти! Stacking вийде на PC

 / 16 грудня 2011 /  ,

Тім Шафер (Tim Schafer) — людина, відповідальна за такі круті ігри як The Secret of Monkey Island, Day of the Tentacle, Grim Fandango, Psychonauts та декілька інших чудових ігор, в які я, нажаль, не грав. Всі ці ігри є безумовними шедеврами ігрової індустрії. Останнім часом Тім Шафер очолює засновану ним у 2000-му році Double Fine Productions і після не дуже вдалої Brütal Legend (2009) не займається крупними проектами, а випускає натомість невеликі ігри для приставок: Costume Quest (весела RPG про хеловін), Stacking (квест-головоломка про матрьошок), Iron Brigade (поєднання tower defence з шутером від третьої особи), Sesame Street (дитяча гра по мотивам одноіменної передачі).

Одним словом ті, хто не володіє приставками буи обділені цими іграми. Але останнім часом, схоже, що Double Fine започаткувала традицію випускати свої ігри і на PC — нещодавно вони випустили Costume Quest, а тепер оголосили про плани випустити Stacking. Можна чекати, що Iron Brigade вони теж з часом випустять.

Наразі пропоную глянути на трейлер Stacking.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!