DigiFun виповнився рік!

DigiFun виповнився рік! 

 / 10 грудня 2011 / 

Трошки пізнувато я згадав про день народження сайту, але наприкінці минулого місяця, 30 листопада 2011 виповнився рівно рік з того моменту, коли я почав цей сайт вести.

За цей рік на сайті з'явилось 227 статей та новин на головній, 32 блогозаписи, 366 коментарів та зареєструвалось 38 користувачів. Звичайно, що цифри невеликі, але головне не кількість, а якість.

З кожним разом я намагаюсь підшукувати цікавіші матеріали і публікувати статті регулярно, що продовжу робити і надалі. В мене немає сумнівів, що сайт продовжить розвиватись, оскільки моя цікавість до нього та до відеоігор не впала, а скорше зросла.

Ігри з кожним роком стають ближчими до мистецтва, такого як музика чи кіно, при тому, що вони містять в собі і те і інше, а в додачу перетворюють глядача з пасивного спостерігача на активного учасника подій, дозволяють йому приймати рішення, залучають його до дій, заставляють стати ближчим до зображуваних подій.

Якщо ви поділяєте моє ставлення до відеоігор, ласкаво прошу підписуватись на DigiFun в RSS, Facebook'у та Twitter'і, приєднуватись до обговорень в коментарях та писати свої роздуми в блоги.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #