Відношення до книжної серії S.T.A.L.K.E.R.

 / 25 липня 2011 / 

Зараз якось почало зявлятись багато книжок за мотивами деяких ігор або про їх всесвіт.Вприклад можна взяти книжну серію S.T.A.L.K.E.R. .В ціій книжній серії багато тупих ,нецікавих і просто брєдових історій ,а найбіш що бісить це коли книжки можуть розказувати історію світу по своєму і це дуже напрягає, хочеться якоїсь злагодженості.

Хоча мушу визнати прочитавши одну книгу зразу тяне до гри) Але це нагадує тупий спосіб накосити бабла на фанатах(

Звичайно трапляються цікаві історії но в мому випадку це 2 з 8 .А як ви відноситесь до книжної серії S.T.A.L.K.E.R. ?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 7 років тому | #

По-моєму ці книжки почали з'являтись через те, що автори гри оголосили якийсь конкурс. Не знаю точно на рахунок книжок, знаю зате що конкурс на аматорські фільми точно був. В будь-якому випадку я це все якийсь фан-фікшн який існує тільки для того, щоб підтримати франчайз на плаву і дати фанатам чим зайнятись поки нема нової гри по тому ж всесвіту. Я раз дізнався від одного знайомого, що по світу Star Wars існує більше сотні книжок і ще більше оповідань, написаних фанами, затверджених та опублікованих правовласниками франчайзу. І я б не став читати сотню книжок про одне і те саме. Краще прочитати одну хорошу книжку хорошого письменника чим читати сотні фанатських книжок про те, що ти вже і так бачив і знаєш.

rar | 7 років тому | #

Різниця в тому що вісі книжки видаються під торговоюмаркою "S.T.A.L.K.E.R." і їх підтрмує GSC Game World. Хоча, в одному з інтервю Сергій Григорович сказав ,що хотів би більш контролювати видавництво цих кижок. А аматорських фільми то це комедії(принаймі для мене).

rar | 7 років тому | #

До речі, за тиждень до виходу гри S.T.A.L.K.E.R.2 покажуть ще фільм )