Розробники S.T.A.L.K.E.R.'а збирають гроші на нову гру у дещо нечесний спосіб

Розробники S.T.A.L.K.E.R.'а збирають гроші на нову гру у дещо нечесний спосіб

 / 25 червня 2014 / Джерело: kickstarter.com /  ,

Ух ти! Вони роблять гру, схожу на сталкер, але з кольоровішим світом і меншою тягою до похмурої радянської мішури! Кікстартер-проект Areal від West Games виглядає дійсно заманливо — розробники обіцяють величезний відкритий світ, нелінійний сюжет, складних і реалістичних ворогів, іноваційну систему штучного інтелекту для персонажів і все це на власному ігровому рушії, який підтримуватиме усі можливі платформи і консолі. Хм… Тепер це звучить зовсім круто! За вийнятком того, що у рекламному ролику вони демонструють виключно уривки зі «Сталкера», а зібрати хочуть лише суму в п'ятдесят тисяч доларів, якої явно вистачить лише на місячну зарплату працівникам. Крім того розробники іншого «сталкера» — Vostok Games — висловили сумніви у легальності такої кампанії.

Image: https://s3.amazonaws.com/ksr/assets/002/152/631/667ae9fd5a4da44708cfbdf86d2b469d_large.jpg?1402942585

Задумка нової гри дуже схожа на S.T.A.L.K.E.R., в якому чорнобильську катастрофу замінили падінням метеорита, повного невідомих науці речовин, які й спричинили зміни у флорі й фауні пост-апокаліптичного світу. Розробники називають гру духовним наслідником S.T.A.L.K.E.R.'а, в якому вони зможуть втілити все, чого не змогли у своїх попередніх іграх.

За п'ятдесят тисяч доларів. В той час як бюджети сучасних ігор вимірюються мільйонами. Розробники пояснюють це тим, що вклали багато власного часу і грошей у гру. Але ж чому тоді вони показують нам ролики своїх старих ігор? Крім того вони розраховують, що успішна кампанія на Kickstarter приверне увагу великих інвесторів — ось це вже звучить реалістичніше. Схоже на те, що основні кошти вони таки хочуть залучити від когось із великих видавців, а наразі у них є лише ідеї і наміри.

Все, що West Games наразі продемонстрували, це концепт арти і скріншоти, підозріло схожі на моделі, доступні в Unity Asset Store. В решті випадків використовувались матеріали зі «Стелкера».

З цієї причини, працівники Vostok Games (серед яких значно більше тих, хто в минулому працював над S.T.A.L.K.E.R.) висловили свої сумніви у легальності й порядності використання чужих ігор у своїх рекламних матеріалах.

Тим не менше, над Areal дійсно працюють художники, дизайнери та аніматори, що працювали над S.T.A.L.K.E.R. і є всі шанси, що вони дійсно можуть втілити цю гру. Можливо, в них просто надто «російський» підхід до маркетингу?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!