Firewatch — таємнича гра від вихідців з Telltale

Firewatch — таємнича гра від вихідців з Telltale

 / 14 березня 2014 / Джерело: destructoid.com /  ,

Наприкінці 2013 року двоє вихідців з Telltale та один із Klei Entertainment заснували свою невелику ігрову студію — Campo Santo. Зокрема це були сценарист та художник гри The Walking Dead і дизайнер Mark of the Ninja. Також до них доєднався відомий англійський художник Оллі Мосс.

Вже кілька місяців вони працюють над інді-грою, яку лиш нещодавно оголосили. Firewatch — дослідницька гра від першої особи, дії якої відбуваються серед незайманої природи штату Вайомінг.

«У Firewatch ви граєте за чоловіка на ім'я Генрі, який залишив позаду своє сповнене проблем життя і змінив його на роботу пожежника в лісі Вайомінгу. Ваша робота — з вершини гори слідкувати за появою диму і підтримувати безпеку в лісі. Незвично спекотне та сухе літо тримає всіх у напрузі. Ваш керівник — жінка на ім'я Делайла — завжди доступна вам по рації і є єдиним вашим контактом зі світом, який ви залишили.

Але коли дещо дивне заставить вас покинути оглядову вежу, ви потрапите у зовнішній світ, дике й невідоме вам середовище, де вам доведеться зіткнутись зі складними особистими питаннями, відповідаючи на які, ви збудуєте чи знищите той єдиний зв'язок, який у вас є».

Ну що ж, звучить не дуже зрозуміло, але, враховуючи попередні роботи усіх учасників проекту, можна впевнено чекати на щось нове та оригінальне.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!