Minecraft екранізують

Minecraft екранізують

 / 28 лютого 2014 / Джерело: destructoid.com /  ,

Отакі справи. Warner Bros. придбала у Нотча права на створення фільму по його грі Minecraft, що підтвердив сам Нотч. Журналісти сходяться на тому, що така ідея, скоріш за все, прийшла в голову голівудським товаришам після шаленого успіху The LEGO Movie. Наразі немає жодного натяку на те, яким буде майбутній фільм. Зрозуміло тільки, що це буде стрічка із співрозмірим бюджетом.

А взагалі, все частіше з'являються новини про екранізацію ігор, які, здавалось би, непотрібно екранізовувати. Наприклад, вже в березні вийде кіно Need for Speed за мотивами однойменного симулятора перегонів. В 2016 має вийти адаптація MMORPG World of Warcraft, що називатиметься просто Warcraft. Також в голівуді збирались адаптувати The Sims, але новин про цей проект немає вже кілька років. Які ж симулятори та пісочниці вони екранізують наступними?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

Nazzer | 5 років тому | #

"здавалось би, непотрібно екранізовувати" - Need for Speed, так, мене у свій час здивувало. Street Fighter і то якось більше підстав. Відносно Майну, мабуть так кажу бо я задрот, але мені здається там є певна ігрова міфологія, в тому числі створена самими гравцями. Майн сам собою породжує якісь пояснення чи історії про тих скелетів, ендерменів, кріперастів, про те, чому дерево не падає якшо вибити блок посередині. Пригоди Нублі тому підтвердження. Настправді Майн можна крутіше екранізувати ніж Лего, молюсь щоб знову не вийшло лайно як зазвичай з ігроекранізаціями. Про Ральфа мені лише 50на50 сподобалось.

andrii | 5 років тому | #

Міфологія то є, але в фільма ж всього один сюжет :)

Я теж тільки за те, щоб фільми по іграх робили якісно і з повагою. Думаю, голівуд знаходиться на шляху до цього.