Кен Левін згортає Irrational Games

Кен Левін згортає Irrational Games

 / 19 лютого 2014 / Джерело: engadget.com /  , ,

Студія, що розробляла обидві ключові частини Bioshock, припиняє своє існування у своєму теперішньому вигляді. Про це пише у блозі Irrational Games її творчий керівник Кен Левін (Ken Levine).

Після того як компанія випустить останнє заплановане доповнення до Bioshock Infinite, більшість її працівників буде звільнено, а франчайз Bioshock залишиться у власності Take-Two Interactive, яка обіцяє розробляти продовження до гри вже без участі оригінальної команди. Тим часом Кен Левін залишить в своїй команді 15 людей і розроблятиме менші, дешевші ігри.

Те, що планує Левін звучить доволі цікаво. За його словами, це будуть сюжетно-орієнтовані ігри із високою можливістю перепроходження. Також він хоче тісніше співпрацювати із гравцями і, очевидно, буде залучати їх до обговорення на ранніх стадіях розробки, як це роблять деякі інші розробники і що не можуть собі дозволити великі компанії.

Це нагадує те, як колись зробив Пітер Молінью (Peter Molyneux), який одного разу пішов із Miscrosoft і заснував свою незалежну компанію 22 Cans, щоб працювати над тими іграми, які йому дійсно цікаво робити.

Знаючи попередні роботи Кена Левіна, буде цікаво слідкувати за його майбутніми проектами. Можна із високою ймовірністю очікувати від нього оригінальних, фантастичних чи історичних сюжетів із несподіваними розв'язками. Але коли ми дізнаємось про його майбутні проекти — невідомо, особливо, враховуючи те, що зараз Левін також працює над сценарієм рімейку фантастичного фільму Logan's Run для компанії Warner Bros.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!