10 хвилин The Witness із Джонатаном Блоу

10 хвилин The Witness із Джонатаном Блоу

 / 17 лютого 2014 / Джерело: rockpapershotgun.com /  ,

Вже досить довгий час розробник гри Braid, Джонатан Блоу, працює над своєю наступною грою, The Witness, і дражнить нас її красивими скріншотами, але при цьому не показуює самого геймплею. Донедавна ми знали лише те, що побудований він на інтуїтивних головоломках різного рівня складності, які відкриватимуть нам секрети таємничого острова. Зрештою, про те, чого можна чекати від цієї гри, я вже писав. А зараз пропонуємо тим, хто не боїться легких спойлерів, переглянути перші десять хвилин цієї гри з коментарями від її розробника.

У цьому відео, знятому на минулорічній прес-конференції одним із журналістів, Джонатан демонструє перші, найпростіші головоломки гри. Ближче до кінця ролика він показує загальний план острова і пояснює, що складніші головоломки вимагативуть від вас уважного спостереження за оточуючим середовищем.

Гра вийде у цьому році, точна дата наразі не відома, але сподіваюсь до того часу нам трошки розкажуть і про сюжет, адже головоломки це добре, але ж не спроста вони на цьому острові.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!