Steam впровадив теги. Користувачі навчились ними зловживати

Steam впровадив теги. Користувачі навчились ними зловживати

 / 14 лютого 2014 /  ,

Нещодавно в ігровому сервісі Steam з'явилась можливість ставити іграм мітки. Задумувалось це як спосіб дозволити користувачам власноручно розсортувати ігри у безліч неформальих категорій типу «ігри з хорошим саундтреком» чи «хардкорні ігри» чи «ігри з піксельною графікою». Але через те, що ця опція стала доступною для усіх користувачів, з'явилось і безліч охочих нею позловживати.

Наприклад, мегадобрий платформер Fez — розробника якого в інтернеті не люблять через те, яким його показує фільм Indie Game: The Movie — отримав мітки «переоцінений», «зарозумілий» і «розробник — примадонна». Таким чином цікаве нововведення перетворилось на ще один інструмент тролінгу.

Image: http://i.imgur.com/5bzUDJa.png

У список «зарозумілих» ігор, окрім Fez, тролі віднесли також ряд інді ігор серед яких також Dear Esther і Braid. Деякі інді ігри також отримали теги на зразок «не гра», «кидалово», «„мистецтво“» і так далі.

Цікаво, що на це скажуть у Valve. Вони, очевидно, не передбачили таку реакцію користувачів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!