Про сліпу дівчинку: Beyond Eyes

Про сліпу дівчинку: Beyond Eyes

 / 8 жовтня 2013 / Джерело: indiegogo.com / 

Beyond Eyes — це гра, яку вже півтори роки, у вільний від роботи час, розробляє дівчина на ім'я Шеріда Халато (Sherida Halatoe), родом із Нідерландів. У цій грі ви допомагатимете сліпій дівчинці знайти зниклого кота — саме задля цього вона покидає своє затишне подвір'я і вирушає досліджувати незнайомий їй світ, повний загадок та секретів. Світ гри — виконаний у яскравих, акварельних тонах — відкриватиметься їй через дотик, звуки та запахи.

Шеріда намагається створити міцний емоційний зв'язок між гравцем та персонажем, в якому кожне ваше рішення буде тісно пов'язане з емоціями головного персонажа — дівчинки на ім'я Rae.

Зараз Шеріда збирає гроші на завершення цієї гри на IndieGoGo. Для того, щоб завершити гру, вона звільнилася з роботи у кол-центрі та відкрила свою фірму з однієї людини під назвою Tiger & Squid (фейсбук). Обіцяє, що, якщо дозволять фінанси, то завершить гру вже за 10 місяців.

Як завжди, я цілком випадково натрапив на цей проект на IndieGoGo. Завжди приємно бачити таку цілеспрямованість та й взагалі круто, що зараз одна людина може працювати над таким, досить великим, проектом.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!