Другий великий анонс Valve: парові машини

Другий великий анонс Valve: парові машини

 / 25 вересня 2013 / Джерело: polygon.com /  ,

Steam Machines — саме таку назву носить другий із трьох великих анонсів Valve. Цього разу компанія оголосила про випуск домашніх ігрових комп'ютерів, що працюватимуть під керуванням Steam OS (про яку я писав позавчора). Ці комп'ютери виготовлятимуться різноманітними компаніями і потраплять у продаж на початку 2014 року. Також Valve готує і власну Steam-машину, 300 прототипів якої вони подарують бажаючим стати її бета-тестерами вже цього року.

В бета-тестери обиратимуть тих, хто зареєстрований у Steam, має більше 10 друзів і запускає програму в повноекранному режимі.

Valve обіцяє, що всі Steam-машини можна буде модифікувати, зламувати і встановлювати на них інші операційні системи. Крім того, ви самі можете зібрати власну Steam-машину з власних компонентів, встановити на неї SteamOS, і вона буде нічим не гіршою за інші версії.

Всі ці комп'ютери працюватимуть як з геймпадами, так і з мишкою та клавіатурою, але Valve обіцяє, що скоро розповість більше про методи вводу. Можливо, наступним анонсом стане власний геймпад від Valve? Якщо так, то цілком можливо, що він буде обладнаним біометричними сенсорами, які мірятимуть пульс та спітнілість рук гравця для корекції інтенсивності ігрових подій. Саме такими ідеями Гейб Ньюел часто ділився у різноманітних інтерв'ю. Що ж, скоро побачимо.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!