Valve оголосила SteamOS

Valve оголосила SteamOS

 / 23 вересня 2013 / Джерело: polygon.com /  ,

Сьогодні компанія Valve зробила один із трьох, запланованих на цей тиждень, великих анонсів — компанія оголосила, що випустить безкоштовну операційну систему, центром якої буде платформа розповсюдження ігор Steam. Що ж це таке, і для чого вони це зробили?

Valve вже давно готує власний ігровий пристрій на основі архітектури PC і, враховуючи те, як активно Гейб Ньюел критикував Windows, і як швидко Valve портував та оптимізував Steam та велику кількість своїх ігор під Linux, багато хто вже давно зрозумів, що на «ігровій консолі» від Valve стоятиме саме ця операційна система.

SteamOS — це версія Linux, керування в якій масимально підлаштоване під роботу з телевізором. Ця операційна система, звичайно ж, відразу міститиме вмонтований Steam і підтримуватиме всі його функції, і не тільки. Додатковим функціоналом стане можливість транслювати гру з комп'ютера на ігровий пристрій із SteamOS. Таким чином на телевізорі можна буде грати в ті ігри, які ще не мають версій під Linux.

Операційну систему можна буде безкоштовно завантажити з сайту Valve. Планується, що її будуть встановлювати на свої вироби продавці ігрових комп'ютерів. Valve обіцяє, що це можна робити сміливо, адже вже у кілька наступних тижнів вони оголосять велику кількість ігор, що вийдуть на цій платформі. Тож виробникам домашніх ігрових ПК це грає на руку: операційна система безкоштовна, а крім того її можна без обмежень модифікувати під свої потреби.

Користувачі також залишаться у виграші. У них з'явиться вибір із найрізноманітніших ігрових комп'ютерів на будь-який смак і ціну, які можна буде під'єднати до телевізора на зразок ігрової консолі.

Таким чином, як і казав наприкінці минулого року Гейб Ньюел, ігрові PC активно змагатимуться з консолями наступного покоління. Чому я вболіватиму за PC у цьому змаганні можна прочитати тут.

Але це ще не все. Це був лише перший анонс із трьох. За наступними слідкуємо на офіційній сторінці.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!