Лондонський музей мистецтв влаштував день Minecraft

Лондонський музей мистецтв влаштував день Minecraft

 / 8 вересня 2013 / Джерело: digitalspy.co.uk /  , ,

Кожну останню п'ятницю місяця Музей Вікторії та Альберта проводить тематичні виставки сучасного мистецтва. Темою серпня вони обрали гру Minecraft, яка, на думку працівників музею, є не просто грою, а культурним феноменом, уява спільноти якого перевершили амбіції його творців.

Виставка складалась із багатьох елементів, серед яких величезні блоки із гри в подвір'ї музею, проекція ігрового світу на стіни музею, вкраплення ігрових предметів в існуючі екпозиції музею, майстерні та лекції з 3D-принтингу, паперовому моделюванню та ігровому дизайну.

Image: http://farm6.staticflickr.com/5342/9656962730_944de1e8d3_c.jpg

У створенні експозиції безпосередню участь взяли творці Minecraft — компанія Mojang. Вони допомагали музею зробити її менш схожою на звичні ігрові виставки і перетворити її на щось унікальне.

Image: http://farm4.staticflickr.com/3823/9656971576_82394d4e6d_c.jpg

Виставка також послужила чудовим приводом відвідати музей для багатьох дітей, які в інших умовах його б не відвідали.

«Ми хотіли заохотити якомога ширший віковий контингент, — пояснює Лідія Уінтерс (Lydia Winters) із Mojang. — Ця виставка призначена не для конкретної групи людей, у ній кожен може знайти щось для себе».

Image: http://i.imgur.com/qmraIcd.jpg

По закінченню виставки, експонати, що були підготовані для неї, відправляться у музей Mojang — власний музей компанії, який вона демонструє на різних ігрових виставках.

Більше фотографій з музею на офіційному Flickr виставки Friday Lates.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!