Як бандити допомагають створювати Grand Theft Auto 5

Як бандити допомагають створювати Grand Theft Auto 5

 / 7 вересня 2013 / Джерело: polygon.com / 

Бажання Rockstar створити якогомога автентичніший кримінальний світ підштовхнуло компанію відмовитись від частини акторів і найняти справжніх злочинців для озвучки багатьох другорядних персонажів.

У розмові на Чикагському радіо WGN, один зі сценаристів гри, Лазлоу Джонс (Lucien "Lazlow" Jones), сказав, що розробники зібрали тисячі аудіозаписів зі справжніми членами банд, де вони без прикрас висловлюються так, як говорили б в реальних умовах.

«Коли ми записуємо всіх цих оточуючих персонажів, ми стараємось досягнути автентичності», — пояснив він. — У грі є ворогуючі банди. Є банди чорних, банди латиносів… ми найняли хлопця, який шукає для нас бандитів, справжніх непідробних бандитів на зразок тих чуваків з Сальвадору з крутими татухами, один з яких вийшов з тюрми буквально день тому».

«Ми наймаємо їх для запису членів банд, бо не хочемо, щоб якийсь кумедний лос-анджелеський актор із модного училища прикидався бандитом. Нема нічого гіршого за це, тому ми просто розшукуємо цих жахливих людей і кажемо: „Чи не могли б ви зайти до нас?“»

Актори часто готові внести свої коректури до сценарію, каже Лазлоу. «Вони читають репліку і кажуть: „В житті я б так не сказав“, — тоді ми відповідаємо: „Добре, кажи так, як ти б сказав“». Автентичність.

«Багато сесій звукозапису закінчуються тим, що ми кидаємо сценарій на підлогу і кажемо: „Він тут ні до чого, давайте працювати зі справжніми речима“».

Лазлоу Джонс працює над озвученням ігор серії GTA, починаючи з GTA 3. Зокрема він записує радіопередачі, які можна почути у світі GTA, адже він не тільки письменник і сценарист, а й відомий радіоведучий.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!