Нова гра від творця Mega Man на Kickstarter

Нова гра від творця Mega Man на Kickstarter

 / 1 вересня 2013 / Джерело: polygon.com / 

А ось ще одна позитивна новина з Kickstarter. Розробник та ілюстратор Кеіджі Інафуне, відомий за створення класичного хіта Mega Man, запустив проект зі збору коштів на створення нової гри в тому ж стилі.

Перша гра серії Mega Man була випущена японською компанією Capcom в 1987. Інафуне керував її розробкою та займався графікою, включно із дизайном усіх персонажів. Гра стала одним із найвідоміших хітів усіх часів і породила велику кількість сіквелів.

Користуючись цією славою, Інафуне покладається на величезну армію своїх фанатів у спробі створити нову, сучасну гру в класичному стилі Mega Man — Mighty No. 9. Розроблятиме гру заснована ним у 2010 інді-компанія Comcept.

Як завжди буває в таких ситуаціях, творець Mega Man не має прав на створення ігор у всесвіті Mega Man — права належать Capcom — тому він створює новий франчайз, з новими персонажами, новим сюжетом, але тим же стилем. І, як завжди, на стороні автора його талант і креативність.

Однією з приємних для нас новин є те, що Mighty No. 9 розроблятиметься у першу чергу для PC (Steam), на відміну від Mega Man, яка першочергово розроблялась для платформ компанії Nintendo та інших приставок. Приставочні версії теж плануються, але лише якщо проект назбирає достатньо велику суму.

Щоб почати роботу над грою, Інафуне та його компанії потрібно дев'ятсот тисяч доларів. Тож якщо вам цікаво побачити, що ж створить автор одного з найвідоміших платформерів — можете підтримати його на Kickstarter. Показник зібраних коштів зараз росте дуже швидко, за час написання цієї статті додалось кілька десятків тисяч доларів, тому наразі сумнівів в успіху кампанії майже немає.

Сам я не є фанатом Mega Man, але люблю хороші платформери і японський творчий підхід, тому слідкуватиму за цим проектом. У людей з таким досвідом точно вийде щось непогане, але чи вийде у них новий хіт?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!