Я не вірю, що Філ Фіш відмінив Fez 2

Я не вірю, що Філ Фіш відмінив Fez 2

 / 27 липня 2013 / Джерело: gameinformer.com / 

Нещодавно на офіційному твітері інді-компанії Polytron (розробники Fez) з'явилось повідомлення про те, що реліз Fez 2 відмінено. В цього твіта, як виявилось, є цікава передісторія, в якій замішаний Філ Фіш (засновник Polytron), журналісти і форумні тролі, які довели розробника до такого емоційного рішення.

Філ Фіш відомий тим, що відкрито висловлює все, що думає, навіть якщо його думка когось ображає. Для прикладу, одного разу, на пресконференції, він відверто заявив скромному фанату з Японії, що сучасні японські ігри — лайно. Він відразу ж вибачився за різкість, але ігрова преса далі не слухала, а лише поширила інтернетом статті про те, що Філ Фіш ненавидить Японію і ображає своїх фанатів. З того часу поливати автора Fez лайном в коментарях до будь-чого, пов'язаного з цією грою, стало нормою серед тролів.

Але нещодавно цю манеру перейняли й журналісти. Коли Філ Фіш та Джонатан Блоу (розробник Braid) відмовились давати свої коментарі на запитання Game Informer з приводу зміни політики Xbox One, пояснюючи це тим, що не хочуть коментувати чутки, один із журналістів Game Trailers — Маркус Бір (Marcus Beer) — у випуску передачі Invisible Walls назвав їх, поміж іншим, йобаними хіпстерами і запропонував журналістам у відповідь бойкотувати наступні ігри Фіша та Блоу (тобто Fez 2 і The Witness).

Після цієї передачі шквал тролінгу в сторону Фіша сильно зріс, на що він відреагував емоційно — написав «з мене досить. Fez 2 відмінено. бувайте», а потім повідомлення з'явилось і на офіційному твітері Polytron:

З важким серцем повідомляємо, що FEZ II відмінена та більше не знаходиться у розробці. Вибачте за розчарування

Але чи можна вірити Фішу? Він завжди емоційно реагував на тролінг і вже декілька разів кидав твітер, щоб не читати образи в свою сторону. Але хіба він може отак звільнити своїх співробітників і відмовитись робити гру через купку тролів і одного журналіста? Я сумніваюсь.

Такий тролінг доводиться терпіти практично усім відомим інді-розробникам, які не нехтують відгуками фанатів. Думаю, що повідомлення про відміну Fez 2 це просто відповідь тролям їхнею ж мовою. Тепер Маркусу Біру доведеться зіткнутись із невдоволеними шанувальниками гри.

І це все враховуючи те, що Fez — одна з найдобріших ігор в світі.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

Nazzer | 5 років тому | #

Зараз от теж перечитую стрічку у тві і якраз перед твітом про цю статтю бачу як переписуються Філ Фіш та Нотч на тему Фез2. По правді, я на даний момент мало вірю що Фез повністю і беззворотньо відмінять. Але якщо і так, це буде дуже ідіотська ситуація, одна з самих ідіотських відмін розробки, котрі я знаю. Сподіваюсь Філ охолоне, або дійсно теж тролить та розраховує натиснути на жаль чи сором, досягти розкаяння окремих осіб. Все ж у першу Фез він вклав усього себе. Якщо друга частина значить для нього хоч половину від попередньої, то так просто він її думаю не відмінить.

andrii | 5 років тому | #

Я теж думаю, що охолоне. Як може людина звалити з такої крутої роботи?