Через нестачу грошей Broken Age вийде двома частинами

Через нестачу грошей Broken Age вийде двома частинами

 / 3 липня 2013 /  , ,

Едвенчер Broken Age, раніше відомий як Double Fine Adventure, зіткнувся з фінансовими труднощами. Про це розповів директор Double Fine, Тім Шейфер (Tim Schafer), на сайті своєї компанії.

Для багатьох це стало неприємним сюрпризом, адже ця гра відома тим, що розробляється вона на пожертви гравців, які вони надали через Kickstarter, при чому зібрано було у вісім разів більше, ніж передбачалось.

Тож як грошей могло забракнути?

Спочатку Double Fine Adventure була запланована як невеликий квест. Менш масштабний в плані графіки, анімації та саундтреку і без озвучки персонажів. Але, отримавши три мільйони доларів замість очікуваних чотирьохсот тисяч, Шейфер вирішив зробити цю гру не гіршою за його попередні проекти. Щоправда, згодом виявилось, що планка стоїть надто високо і для її досягнення зібраних трьох мільйонів не вистачить. Для збору додаткових коштів компанія відкрила можливість пожертвувати через PayPal, а також провела акцію Humble Bundle. Але й цього виявилось недостатньо для того, щоб повністю завершити розробку гри.

Тому в Double Fine вирішили поділити гру на дві частини. Перша частина гри, на доступні компанії кошти, буде доведена до ладу і опублікавана на Steam Early Access в січні 2014. Функція Early Access на Steam дозволяє гравцям купити незавершену гру, що дуже корисно для небагатих розробників. Гроші з продажу першої частини підуть на розробку другої. А повністю завершена гра вийде вже в липні 2014.

З одного боку шкода, що вони постійно переносять дату релізу, а тепер ще й планують випускати гру частинами, а з другого — добре, що вони роблять все можливе, аби випустити максимально якісну гру.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!