Автор Bioshock напише сценарій для фільму Logan's Run

Автор Bioshock напише сценарій для фільму Logan's Run

 / 19 червня 2013 / Джерело: polygon.com /  , ,

Творчий керівник Bioshock та Bioshock Infinite, Кен Левін (Ken Levine), підписав контракт із Warner Bros., згідно з яким він працюватиме над сценарієм нової версії фільму «Втеча Лоґана» (Logan's Run). Рімейк фантастичної антиутопії 1976 року вже давно знаходиться в планах голівудської компанії. Як на мене, Левін — один із найкращих кандидатів на таку роботу, адже він фанат антиутопій і має чималий досвід у написанні сценаріїв для театру та ігор, а кар'єра в кіно була його мрією до того, як він потрапив в ігрову індустрію.

«Втеча Лоґана» — це екранізація однойменного роману, який описує похмуре майбутнє 2116 року, в якому перенаселення Землі змусило людей піти на радикальні заходи: кожній людині дозволено жити лише 21 рік (30 років у фільмі), а по досягненню цього віку людина повинна добровільно піддатись страті.

Левін не збирається покидати ігрову індустрію і наразі продовжує роботу над DLC до Bioshock Infinite, а працювати над рімейком «Втечі Лоґана» він взявся через своє захоплення цим фільмом у дитинстві, що підверджує наступний його твіт:

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!