Чого чекати від The Witness

Чого чекати від The Witness

 / 16 червня 2013 /  , ,

Ви опиняєтеся на острові, сповненому загадок і логічних головоломок. Вирішуючи їх одна за одною, ви розкриватимете історію та секрети цього таємничого острова.

Приблизно так описують гру The Witness журналісти, яким вже вдалось її побачити. Творець гри — Джонатан Блоу (Jonathan Blow) — порівнює її з класичним квестом Myst, з якого він викинув усе, що йому, й усім іншим, не подобалось.

В основі The Witness лежить інтуїція. Блоу стверджує, що вирішення простих головоломок буде непомітно давати гравцю інтуїтивні навики по вирішенню головоломок поскладніше. «Розгадка була в моїй голові весь цей час!» — такою, за словами розробника, буде реакція гравця впродовж проходження цієї гри.

Роботу над The Witness Блоу почав майже відразу після випуску своєї попередньої гри — Braid, яка вийшла в 2008 і стала достатньо успішною, щоб дозволити Блоу відкрити свою компанію під назвою Thekla, Inc. і вкласти у розробку свого наступного проекту значно більшу суму. Тому гра вийде набагато масштабнішою та глибшою за Braid в плані графіки, геймплею та сюжету.

Image: http://the-witness.net/news/wp-content/uploads/2013/05/shot_2013.05.17__time_15_25_n01.png

Початок гри не матиме жодного вступу й пояснень — все обертається лише довкола інтуїції, а складність пазлів буде розрахована таким чином, щоб кожен міг самотужки зрозуміти їх принцип без сторонніх пояснень. Опинившись на острові, ви зможете вільно пересуватись між десятьма його локаціями, кожна з яких є окремим рівнем зі своїми головломками. Проходити рівні можна в довільному порядку. Розробники постарались змоделювати острів таким чином, що ви ніколи не заблукаєте у пошуку наступного завдання і у вас не виникатиме запитання, що робити далі.

Крім того, островом буде просто приємно гуляти — дизайнери наповнили його дійсно красивими пейзажами. Ось, наприклад, їх пост, присвячений моделюванню дерев у цій грі. На скріншотах видно, що працювали вони над кожною деталлю і гра буде хороша не лише головоломками. Блоу вирішив, що острів краще зробити невеликим, але якомога щільніше наповнити його різноманітними деталями.

Image: http://the-witness.net/news/wp-content/uploads/2013/06/shot_2013.06.07__time_10_02_n06.png

Хто грав Braid, той знає, що Джонатан Блоу любить вкласти в гру глибший смисл, ніж може видатись спершу. Але при цьому сюжет гри не буде нав'язливим. Якщо вас цікавлять лише головоломки — ви отримаєте чудову гру з головоломками, але якщо ви хочете розгадати всі таємниці й розкрити всю історію острова — ви матимете чим зайнятись, адже значна частина гри не є необхідною для проходження, але розкриває додаткові деталі сюжету. Блоу обіцяє, що повне проходження варте того.

The Witness вийде наприкінці 2013 року разом із виходом приставки PlayStation 4, а згодом з'явиться і PC-версія.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!