Про прес-конференцію Sony на E3 2013

Про прес-конференцію Sony на E3 2013

 / 11 червня 2013 /  , ,

Прес-конференція Sony завершила собою ряд найгучніших подій на ігровій виставці E3. Це шоу викликало значно більше позитивних емоцій глядачів ніж конференції Microsoft, EA та Ubisoft навіть попри те, що деякі ігри гальмували і висли під час демонстрації.

По-перше Sony нарешті показали зовнішній вигляд PlayStation 4 (під катом), по-друге — була оголошена вартість приставки, яка виявилась значно меншою за вартість Xbox One ($399 в США і 399€ в Європі), по-третє — PS4 не прив'язуватиме ігри до облікового запису, дозволятиме обмінюватись дисками і не вимагатиме бути постійно в онлайні і по-четверте — Sony продемонструвала свою прихильність до інді розробників, які матимуть можливість самостійно публікуватись на платформі і вже готують до виходу на ній цілий ряд чудових ігор.

Серед найцікавіших моментів конференції: анонс стімпанково-вікторіанської The Order, геймплей Assassin's Creed 4, новий гемплей Watch Dogs та геймплей Destiny. Все це і більше — під катом.

Для початку — фотографія самої приставки:

Image: http://farm9.staticflickr.com/8407/9011422465_bfa8467c3b.jpg

Інді ігри

The Last of Us

Puppeteer

Rain

Beyond: Two Souls

Gran Turismo 6

Batman: Arkham Origins

The Order

Killzone: Shadow Fall

Driveclub

Infamous: Second Son

Knack

The Dark Sorcerer

Final Fantasy 15

Kingdom Hearts 3

Assassin's Creed 4

Watchdogs

NBA 2K14

The Elder Scrolls Online

Mad Max

Destiny

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 5 років тому | #

Ух ти! PS4 окрім всього не матиме поділу за регіонами!