Творець Assassin's Creed судиться з Ubisoft через свою нову гру

Творець Assassin's Creed судиться з Ubisoft через свою нову гру

 / 8 червня 2013 / Джерело: polygon.com /  ,

Гейм-дизайнер Патріс Десіле (Patrice Désilets), який створив Assassin's Creed, працюючи в Ubisoft, тепер судиться із цією компанію через те, що остання його звільнила, а згодом заморозила проект під назвою «1666: Amsterdam», який він більше року розробляв у THQ, до того як та розвалилась. Десіле збирається відсудити у Ubisoft свою річну зарплату ($250 000), збитки ($100 000) й інші витрати ($60 000), а також сподівається повернути собі права на цей проект.

Інформація про цей судовий процес стала відома із французької газети La Presse. Після того як Десіле звільнили і (за його словами) безцеремонно випровадили з робочого місця, не дозволивши забрати речі і попрощатись з командою, у своєму твітері він пообіцяв боротись із Ubisoft за свою гру. В той час, як сама компанія сухо заявила, що вони з Десіле розійшлись у поглядах і взаємно погодили його звільнення.

Цікаво, чи вдастся гейм-дизайнеру відсудити заплановане в ігрового гіганта. А ще цікавіше — дізнатись більше про саму гру.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!