Double Fine знову збирає гроші на гру

Double Fine знову збирає гроші на гру

 / 30 травня 2013 / Джерело: kickstarter.com /  , ,

Рік тому всіма улюблена компанія Double Fine зібрала понад три мільйони доларів на створення класичного едвенчера — Broken Age. І хоча робота над ним ще триває (реліз заплановано на вересень 2013), компанія планує паралельно розпочати роботу над новою грою — фентезійною стратегією під назвою Massive Chalice.

Цього разу Double Fine створила Kickstarter-проект вже маючи цілісну ідею гри і певні наробки. В основі Massive Chalice лежатиме походовий геймплей, схожий на X-COM, Final Fantasy Tactics та Fire Emblem, новою ідеєю в якому буде створення і розвиток цілих поколінь героїв, які старітимуть, помиратимуть, та залишатимуть після себе потужні артефакти, що передаватимуть їх силу наступним поколінням героїв.

Гроші на втілення цієї гри Double Fine могла спробувати добути і традиційним чином — цей жанр не настільки відштовхує видавців як едвенчер, — але в компанії вирішили знову спробувати піти на Kickstarter і, мабуть, зробили правильно, адже не встиг проект відкритись, як гроші потекли з величезною швидкістю. Крім того, розробнику значно вигідніше підтримувати зв'язок із шанувальниками і самостійно вирішувати долю гри, чим отримувати вказівки від видавця.

Останнім часом цікаві краудфандингові проекти з'являються як гриби. Ось недавно українець Володимир Доценко почав збирати гроші на реалізацію гравітаційного пазла Inverto. А ось художник Даг Теннейпл, який вирішив зібрати гроші на створення пластилінового едвенчера, схожого на культовий The Neverhood. А ось британський письменник, який вирішив написати книжку про історію японських відеоігор, яка наразі зберігається лише в рідкісних японських журналах і пам'яті самих розробників.

І хоча масовий ентузіазм довкола краудфандингу за рік встиг дещо згаснути, схоже на те, що ця модель фінансування хороших і корисних творчих проектів прижилась, а крім того вже принесла безліч хороших плодів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!