Armikrog — нова пластилінова гра від творців The Neverhood

Armikrog — нова пластилінова гра від творців The Neverhood

 / 28 травня 2013 /  , ,

Пам'ятаєте культовий пластиліновий едвенчер The Neverhood? Так ось, його автори знову зібрались, аби створити нову гру в тому ж стилі.

Їх нова гра називатиметься Armikrog. Сюжет її розповідатиме про астронавта і його собакоподібного друга, зореліт яких розбився на невідомій планеті, повній різноманітних монстрів. Тікаючи від них, двоє друзів потрапляють у таємничий замок Армікрог, де власне і починається їх заплутана та повна загадок історія.

Стиль гри дуже схожий на The Neverhood, адже за ним стоїть той самий художник — Даг Теннейпл (Doug TenNapel), але візуально гра виглядатиме краще, адже аніматори, що працювали над The Neverhood — Майк Діетз (Mike Dietz) та Ед Скофілд (Ed Schofield), — застосують у ній весь досвід, набутий за багато років роботи у власній анімаційній студії. Саундтрек гри теж нагадуватиме про The Neverhood, адже працюватиме над ним той самий Тері Тейлор (Terry Taylor). Тим не менше, це буде повністю нова гра із повністю новим сюжетом.

Створюватиметься Armikrog на основі покадрової пластилінової анімації, майже без жодних спецефектів. Ігровий жанр, у якому вона буде виконана — едвенчер (тобто квест, кажучи мовою минулого), де вам доведеться просуватись сюжетом розгадуючи різноманітні головоломки. Цей, колись популярний, жанр почав відроджуватись протягом останнього часу завдяки Тіму Шейферу (Tim Schafer) з компанії Double Fine, який рік тому фінансував гру Broken Age через сайт Kickstarter, де кожен бажаючий може пожертвувати певну сумму на реалізацію проекту і отримати за це винагороду. З того часу безліч ігор, які не могли знайти кошти традиційним способом, були фінансовані через Kickstarter (і подібні сайти), за рахунок самих гравців.

Це надихнуло Теннейпла, Діетза та Скофілда піти тим же шляхом. Прямо зараз на сайті Kickstarter ви можете підтримати розробку цієї гри і, в залежності від пожертвуваної суми, отримати по завершенні роботи саму гру, її саундтрек, комікс та документальний фільм про створення гри. А роботу над грою автори обіцяють завершити через рік. Це, звичайно, якщо їм вдастся зібрати заплановану суму в дев'ятсот тисяч доларів. Як пояснюють автори, ця сума значно менша за бюджет The Neverhood, але сучасні технології дозволять їм створити таку ж за розміром гру значно дешевше, ніж п'ятнадцять років тому.

Що ж, у тому, що Armikrog збере необхідну суму, я майже не сумніваюсь. Але сподіваюсь, що гра зможе повторити чи перевершити успіх Broken Age та зібрати більше трьох мільйонів доларів.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!