Оголошена нова консоль від Microsoft — Xbox One

Оголошена нова консоль від Microsoft — Xbox One

 / 21 травня 2013 /  ,

Нарешті Microsoft розкрила назву своєї нової консолі, і журналістам більше не доведеться вигадувати замінники на зразок Xbox 720 чи користуватись чутками про Xbox Loop та Xbox Infinity.

На нещодавній презентації у Редмонді було продемонстровано саму приставку, її геймпад, оновлений сенсор Kinect та деякі сервіси й ігри, що будуть доступними, коли Xbox One надійде у продаж наприкінці цього року.

Тож, що хорошого нам показала Microsoft і чи вдалось їй перевершити Sony? (Ні.)

Якщо Sony пішла назустріч незалежним розробникам, то Microsoft, схоже, пішла назустріч корпораціям. На конференції звучали тільки назви найбільших франчайзів: Halo, Call of Duty, Forza, спортивні симулятори від EA.

Геймплею жодної гри не показали, але це лише тому, що дана конференція не була задумана, щоб розповідати про ігри. Про них ми невдовзі дізнаємось із прес конференції Microsoft на виставці E3. Проте наразі нам розповіли про деякі технічні характеристики та безліч всього про інтеграцію нової Xbox з телевізором.

Серед технічних характеристик: восьмиядерний процесор, розроблений Microsoft, 8 Гб оперативної пам'яті DDR3, 500 GB постійної пам'яті, USB 3.0, WiFi Direct, Blue-ray, HDMI вхід і вихід з підтримкою стандарту 4K та 7,1-канальний звук. Новий Kinect матиме кращу камеру, а новий геймпад матиме трігери з віддачею.

Після підключення до телевізора, Xbox One зможе накладати свій інтерфейс на телевізійне зображення, що дасть можливість дивитись телевізор, одночасно говорячи по Skype, чи користуватись броузером та іншими програмами. Новий Kinect розумітиме більший набір жестів і фраз… Одним словом, на цій конференці Microsoft намагалась продемонструвати можливості Xbox One як розважального центру, а не як ігрової консолі, і через це конференція вийшла не дуже цікавою, адже що нам до керування голосом, американського футболу, кабельного телебачення та Netflix?

Тому поки що нова приставка Sony мені видається значно цікавішою ніж те, що показала Microsoft. Але не можна підводити підсумки до того, як обидві компанії не покажуть ігри на своїх платформах, тож, чекаємо на E3.

А поки ігри та вартість обох приставок невідомі, яка з них більше подобається вам? Xbox: керування голосом і жестами, спортивні симулятори, інтеграція з телевізором та мобільними пристроями? Чи PlayStation 4: запис та стрімінг летс-плеїв підтримка інді розробників, відсутність керування голосом?

Оновлення: Для тих, кому кортить власноручно переконатись, що презентація була не особливо цікавою, але лінь дивитись цілу годину, ось її короткий зміст:

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

eGeek | 6 років тому | #

Справа в тому, що на цій конференції Microsoft намагалась продемонструвати конкурента Google TV та Apple TV. Вона була націлена на зовсім інший сегмент ринку. Принаймні на цьому шоу. На виставці ІГОР вони покажуть ІГРИ і там вже вони будуть конкурувати з Sony та Nintendo, а зараз вони почали війну з іншими компаніями, тому і говорять про ТіВі, ТіВі, ТіВі…