У чиїх руках доля фільму Assassin's Creed

У чиїх руках доля фільму Assassin's Creed

 / 19 травня 2013 /  ,

Нещодавно стало відомо, що прем'єра фільму Assassin's Creed запланована на 22 травня 2015 року. І оскільки ми нічого не знаємо про його сюжет і не маємо навіть найменшого натяку на сетинг чи персонажів, ми можемо лише спробувати розібратись у тому, які люди стоять за створенням цієї адаптації і оцінити, чого від них можна чекати.

Весною 2011 року французька компанія Ubisoft зробила серйозний крок у напрямку екранізації своїх ігор — вона відкрила у Парижі підрозділ Ubisoft Motion Pictures. Причому на посаду керівника цього підрозділу взяли неабикого, а Жана-Жульєна Бароне (Jean-Julien Baronnet, зліва на фото), який до того керував іншою паризькою кінокомпанією — EuropaCorp Люка Бессона, відомою за фільмами «Таксі-2», а також -3 і -4, «Ямакаші», «Васабі», «Викрадена» та багатьма іншими, серед яких не тільки екшени, але й драми, мелодрами, трилери та анімаційні фільми. Тобто у Бароне є досвід роботи із доволі широким спектром жанрів, що може позитивно вплинути на майбутні фільми його кінокомпанії.

Першим завданням Бароне було провести переговори та укласти угоди з однією чи кількома голівудськими компаніями щодо спільного фінансування, зйомки та дистрибуції фільмів по Assassin's Creed, Ghost Recon та Splinter Cell. Таким чином Ubisoft не доведеться вкладати у фільм велику суму, розділивши ризик з партнерами.

До переговорів Бароне підійшов серйозно і наполіг на власному контролі за сценарієм, відбором акторів та зйомкою майбутніх фільмів (адже заради цього Ubisoft його й найнала). Пишуть, що саме через цю наполегливість йому не вдалось підписати угоди з Paramount Pictures та Sony Pictures, адже такі компанії хочуть самостійно керувати всіма аспектами створення фільму, залишаючи за собою право міняти акторів та сценарій. Зате восени 2012 року Бароне вдалось домовитись про співпрацю із продакшн-компанією New Regency. Серед випущених нею фільмів — «Бійцівський клуб», «Звільнити Віллі», «Містер і місіс Сміт» та близько сотні інших. За цим списком складно судити про якість їх майбутніх проектів.

Поширювати фільми виробництва Ubisoft та New Regency погодилась компанія 20th Century Fox.

Разом з тим Бароне вдалось домовитись із ірландським актором німецького походження Майклом Фассбендером (Michael Fassbender, в центрі на фото), який погодився не тільки зіграти головну роль у фільмі Assassin's Creed, а й частково продюсувати його силами власної, розташованої в Ірландії, кінокомпанії Dmc Film.

Фассбендер — відомий актор, що знявся в безлічі американських та британських фільмів. Найвідоміші з останніх його голівудських ролей — робот Девід у «Прометеї», Магнето в «Людях Ікс: Перший Клас» та лейтенант Хікокс в «Безславних виродках». І хоча світову славу Фассбендер отримав завдяки голівудським блокбастерам, більшість нагород він здобув за свою гру в британських драматичних фільмах. Тобто можна із впевненістю сказати, що цей актор зможе як мінімум добре зіграти свою роль, а як максимум — отримати за неї більше десятка нагород, як він це зробив, зігравши сексоголіка Брендона у британській драмі Сором.

Ще однією важливою людиною у створенні фільму Assassin's Creed став британський драматург Майкл Леслі (Michael Lesslie, справа на фото), який долучився до написання сценарію на початку 2013 року. Леслі відомий тим, що написав п'єсу «Принц датський», яка є спробою своєрідного пріквела до шекспірівського «Гамлета». У 2012 році ця п'єса була поставлена у Королівському національному театрі. Окрім цього, він писав сценарії для кількох короткометражних фільмів. Під керівництвом такого письменника, сценарій гарантовано не буде порожнім і беззмістовним.

Про сюжет фільму ми знаємо лише те, що він може базуватись, а може і не базуватись на сюжеті гри. Можливо, він зосередиться на Дезмонді, Середньовіччі та Ренесансі, а, можливо, й на якомусь новому персонажі з новою історією та інших історичних епохах. Окрім того, Бароне натякнув, що фільм може бути якось прив'язаний до релізу нової гри серії, що цілком логічно — Ubisoft робить цілісний крос-медійний розважальний продукт із фільмів, мультфільмів, ігор та коміксів, історії яких пов'язані між собою та пересікаються. Тому можна чекати і такого, що сюжет фільму буде лише пересікатись з іграми, а не відтворювати їх події.

І на цьому все. Це вся, відома на даний момент, інформація про фільм Assassin's Creed. І наразі вона дає всі підстави сподіватись, що влітку 2015 ми зможемо переглянути якісний історично-фантастичний екшн, створений здебільшого європейською командою, яка добре знає свою справу.

Та поки що залишається актуальним питання: а яким би ви хотіли бачити фільм по Assassin's Creed?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!