Творця серії Assassin's Creed вигнали з Ubisoft

Творця серії Assassin's Creed вигнали з Ubisoft

 / 8 травня 2013 / Джерело: polygon.com / 

Патріс Десіле (Patrice Desilets) — гейм-дизайнер, що стоїть за такими хітами Ubisoft, як Prince of Persia: The Sands of Time та першими трьома іграми серії Assassin's Creed. Саме йому належить сама ідея сюжету Assassin's Creed.

У червні 2010, коли основна частина роботи над Assassin's Creed: Brotherhood була завершена, Патріс самостійно звільнився з Ubisoft, оскільки не хотів впродовж наступних років робити сіквели одної і тої ж гри. Через пів року після свого звільнення (таким людям дають оплачувану відпустку на кілька місяців, щоб не бігли до конкурентів з актуальною інформацією) він влаштувався в монреальський відділ THQ і там працював над таємничим проектом під кодовою назвою «1666», про який відомо лише те, що 1666 це рік великої лондонської пожежі.

Але наприкінці 2012 — початку 2013 THQ збанкрутувала та була частинами продана іншим компаніям. І так сталось, що монреальський підрозділ THQ купила компанія Ubisoft. Тоді вони ще офіційно сказали, що раді знову бачити Патріса в складі компанії.

Попри ці слова, нещодавно (7 травня) Патріса знову звільнили. Про цей випадок він розповів журналу Polygon.

«Цього ранку я був звільнений керівництвом Ubisoft,» — пояснює Патріс. «Мені особисто вручили повідомлення про звільнення, після чого двоє охоронців безцеремонно випровадили мене з будівлі, навіть не давши можливості зібрати особисті речі та попрощатись з командою.»

«Дії Ubisoft необґрунтовані та недостойні. Я маю намір активно боротись з Ubisoft за свої права, свою команду та свою гру,» — додав Десіле.

В той час офіційний прес-реліз Ubisoft говорить, що причиною звільнення стало те, що «дискусії між Патрісом та Ubisoft, які були спрямовані на владнання різниці у поглядах між сторонами не увінчались успіхом, і в результаті Патріс покинув студію». Ubisoft збирається продовжити роботу над неоголошеною грою без Десіле.

Доречі, Патріс недавно завів собі Твітер і, окрім висловлювань французькою мовою про канадський хокей, ділиться ще й своїми поглядами на Ubisoft.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!