Пірати стають жертвами піратства в Game Dev Tycoon

Пірати стають жертвами піратства в Game Dev Tycoon

 / 29 квітня 2013 / Джерело: escapistmagazine.com / 

Розробник Green Heart Games самостійно виклав на один з відомих торент трекерів зламану версію своєї гри Game Dev Tycoon. Ця гра — фінансовий симулятор, в якому гравець бере на себе роль керівника ігрової компанії. Але, в якості цікавого експерименту, «зламана» версія гри включає в себе фактор піратства, який повністю руйнує можливість фінансового виживання вашої компанії.

Після кількох годин гри, гравець, що грає в піратську версію, побачить повідомлення про те, що розроблені його компанією ігри завантажують нелегально, не заплативши за них. Через низький прибуток, симульована компанія повільно, але невпинно бідніє, аж поки не збанкротує. Але це не все.

Одним із веселих результатів цього дотепного експерименту стало те, що пірати, самі того не знаючи, почали видавати себе на форумах. «Чому так багато людей піратять мою гру?» — питає на форумі один із гравців. «Це руйнує мій бізнес! В мене було десь 5 мільйонів, а тепер покупці почали піратити все, що я зробив, навіть якщо в мене дуже хороші рейтинги (а в мене завжди хороші). Це не чесно! Як це припинити?»

Image: http://cdn.themis-media.com/media/global/images/library/deriv/473/473930.png

Розробник стверджує, що не тримає зла на піратів, а просто намагається показати їм, яким руйнівним може бути піратство для розробника ігор. Іншим результатом цього експерименту стало те, що в перший же день продажу, лише 6,4% гравців грали у законно придбану версію гри.

«Я не злюсь на тих, хто завантажив зламану версію,» — пояснює Патрік Клуґ (Patrick Klug) із Green Heart Games. «Коли я був малий, нелегальне завантаження було майже нормою, але це лише через погану систему дистрибуції ігор.» Він вважає, що можливість купити його гру онлайн без будь-якого програмного захисту або ж зіграти у безкоштовну демо-версію віднімає у гравців будь-які аргументи на користь піратства.

«Якщо через багато років ви раптом помітите, що ігри на зразок цієї зникнуть, а натомість залишаться лише захищені платні ігри та соціальні висмоктувачі грошей, то причина цього буде дивитись на вас із дзеркала,» — попереджує Клуґ на сторінці, створеній спеціально для розповсюдження піратської версії гри і просить подумати над покупкою. «Ми просто двоє хлопців, що зі всіх сил працюють над розвитком власної ігрової компанії, розробляючи хороші та цікаві ігри,» — додає він.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

smurosia | 6 років тому | #

> «Чому так багато людей піратять мою гру?» — питає на форумі один із гравців. «Це руйнує мій бізнес!»

Ахаха